Auto Kubicek s.r.o.




Kontakty - Auto Kubicek s.r.o.


Auto Kubicek s.r.o.
Zabrezska 74 Sumperk 787 01




Identyfikacja:
25895443

VAT
CZ25895443

forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ilość pracowników
26 - 100 pracowników

Zyski:
nieznany

Osoby kontaktowe - kontakt
Lukas Kubicek
tel +420 583 217 905, +420 583 217 906, +420 583 224 595, +420 605 777 899
email lukas.kubicek.kubicek@dealer.renault.cz; l.kubicek@autokubicek.cz

Vladislav Kubicek
tel +420 583 213 550, +420 605 777 477
email kubicek@autokubicek.cz

Michal Maslak
tel +420 739 275 272
email maslak@autokubicek.cz

Michael Schwank
tel +420 605 248 753
email schwank@autokubicek.cz

Josef Valouch DiS.
tel +420 605 248 751
email valouch@autokubicek.cz


oddziały


Auto Kubíček s.r.o.
Holická 24
Olomouc 779 00
GPS: 49°35′2.87″ N, 17°16′21.72″ E

Prosimy o kontakt formą pisemną





captcha