Oferta została włożona dnia:18.01.2017
Firma oferty - sponsorem jest….

Asociace gumarenske technologie Zlin s.r.o. AGT Zlin

Produkcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - jakość i niezawodność

Produkcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - jakość i niezawodnośćProdukcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - jakość i niezawodnośćProdukcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - jakość i niezawodność

Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín s.r.o. zajmuje się produkcją wysokiej jakości i niezawodnych wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily).

Zaworów zaciskowe (mankiety) są wykorzystywane do sterowania przepływem różnych mediów. Dla prawidłowego funkcjonowania wkładka nie powinna być w jakiś sposób uszkodzona lub przeciekać, w tym przypadku może doprowadzić do obrażeń lub uszkodzenia majątku. Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín s.r.o. zajmuje się produkcją wysokiej jakości i niezawodnych wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily).

Centralnym elementem każdego zaworu przepustowego jest jakość mankietu, ponieważ przyczynia się on do dłuższej żywotności zaworu zaciskowego. Im więcej jest mankiet wysokiej jakości, tym dłuższą ma żywotność oraz zapewni bardzo niskie koszty utrzymania.

Mankiety do zaworów wężowych wykonane są z wysokiej jakości rodzaju materiału, który ma dobrą odporność na ścieranie, w następujących rozmiarach:

- DN25
- DN40
- DN50
- DN65
- DN80
- DN100
- DN150
- DN200
- na życzenie klienta możemy wykonać inne wymiary.

Wymiana wkładek jest prosta i klient może wykonać to sam, ale jeśli wyśle do nas cały zawór z uszkodzoną wkładką, jesteśmy w stanie wymienić taką wkładkę na nową i naprawiony model wysłać z powrotem do klienta.

Komunikat

Nadawca

captcha

łatwa droga za granicę

Prosimy o kontakt formą pisemną


Inne oferty firmy
Profesjonalne rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe - produkcja Czechy

Profesjonalne rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe ...

Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín sp. z o.o. o długiej tradycji w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji wyrobów z gumy i opon oferuje ci rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe. Firma Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín sp. z o.o. AGT Zlín, która podczas rozwoju i produkcji ...

Asociace gumarenske technologie Zlin s.r.o. AGT Zlin