Oferta została włożona dnia:25.10.2016
Firma oferty - sponsorem jest….

Centromat s.r.o.

Złom, odpady metalowe, żelazne - podstawienie kontenera bezpłatnie, skup i przerób Czechy

Złom, odpady metalowe, żelazne - podstawienie kontenera bezpłatnie, skup i przerób CzechyZłom, odpady metalowe, żelazne - podstawienie kontenera bezpłatnie, skup i przerób CzechyZłom, odpady metalowe, żelazne - podstawienie kontenera bezpłatnie, skup i przerób Czechy

Firma Centromat s.r.o. specjalizująca na odpady metalowe, żelazne, w Ostrawie Czechach, która zapewnia podstawienie kontenera bezpłatnie, bezgotówkowy skup i rzeczywiste przetwarzanie złomu.

Czy masz złom metalowy lub żelazny, którego trzeba szybko i łatwo się pozbyć? Skontaktuj się z naszą firmą, która działa w okolicy Ostrawy, oferujemy nie tylko zakup, ale również usuwanie złomu i jego przerób.

W ramach usuwania odpadów oferujemy następujące usługi:
- wywóz złomu pośrednictwem własnej techniki wywozu, kontenery bezpłatnie podstawimy bezpośrednio do ciebie,
- skup, które będzie realizowany przelewem i formą faktury,
- usuwanie.

Dzięki dużej pojemności magazynowej i zastosowaniu specjalnych narzędzi, które posiadamy, jesteśmy w stanie przetwarzać duże ilości złomu i w ten sposób zawsze możemy być dla ciebie do dyspozycji!

Komunikat

Nadawca

captcha

łatwa droga za granicę

Prosimy o kontakt formą pisemną


Inne oferty firmy
Złom - sprzedaż i przetwarzanie odpadów metalowych i żeliwnych Czechy

Złom - sprzedaż i przetwarzanie odpadów metalowych i żeliwnych Czechy

Spółka Centromat s.r.o. z Ostrawy w Czechach zajmuje się sprzedażą i przetwarzaniem odpadów metalowych i żeliwnych, specjalizuje się w utylizacji odpadów i posiada najnowocześniejsze maszyny i technologie. Czy nie wiesz, dokąd pójść ze złomem lubodpadem metalowym? Skontaktuj się z firmą z ...

Centromat s.r.o.