Oferta została włożona dnia:15.02.2017
Firma oferty - sponsorem jest….

Labormachine s.r.o. Trhaci stroje a tvrdomery

Twardościomierze - testy statyczne oraz pomiar twardości przy pomocy twardościomierzy

Twardościomierze - testy statyczne oraz pomiar twardości przy pomocy twardościomierzyTwardościomierze - testy statyczne oraz pomiar twardości przy pomocy twardościomierzyTwardościomierze - testy statyczne oraz pomiar twardości przy pomocy twardościomierzy

Pomiar twardości to najbardziej powszechny test statyczny. Podczas niego badana jest oporność materiału na wtłaczanie kuleczki, stożka lub ostrosłupa w materiał. Wartość twardości jest równa stosunku obciążenia i powierzchni lub głębokości wkłucia.

Jeśli potrzebne są Państwu pomiary twardości, spółka Labormachine, s.r.o. z Czech świadczy profesjonalne usługi, obejmujące sprzedaż maszyn testowych, jakimi są twardościomierze do pomiaru twardości.

Nasza spółka oferuje twardościomierze w wykonaniu manualnym, automatycznym z optycznym lub cyfrowym wynikiem. Świadczymy twardościomierze z kompleksowymi usługami, które obejmują doradztwo w zakresie rozruchu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W naszej ofercie znajdują się następujące twardościomierze:

- Mikrotwardościomierze Vickers
- Twardościomierze Vickers
- Twardościomierze Rockwell
- Twardościomierze Brinell
- Uniwersalne twardościomierze.

Komunikat

Nadawca

captcha

łatwa droga za granicę

Prosimy o kontakt formą pisemną


Inne oferty firmy
Akredytowane laboratorium kalibracyjne do pomiaru siły, twardości i pracy

Akredytowane laboratorium kalibracyjne do pomiaru siły, twardości i ...

Każdej jednostce mierniczej potrzebna jest kalibracja. Spółka Labormachine, s.r.o. z Czech wybudowała akredytowane laboratorium kalibracyjne do pomiaru siły, twardości i pracy, świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują maszyny i urządzenia testujące. Nasze akredytowane laboratorium kalibracyjne ...

Labormachine s.r.o. Trhaci stroje a tvrdomery