Ponuka bola vložená dňa:11.09.2017
Zadávateľom ponuky je firma

Autochodura s.r.o. Autoservis Havířov

Rekonštrukcia náprav, kontrola bŕzd a silentblokov u vozidiel značky Renault, Peugeot, Citroën, Česká republika

Rekonštrukcia náprav, kontrola bŕzd a silentblokov u vozidiel značky Renault, Peugeot, Citroën, Česká republikaRekonštrukcia náprav, kontrola bŕzd a silentblokov u vozidiel značky Renault, Peugeot, Citroën, Česká republikaRekonštrukcia náprav, kontrola bŕzd a silentblokov u vozidiel značky Renault, Peugeot, Citroën, Česká republika

Neobvyklé správanie sa vozidla a hlasné zvuky počas jazdy sú základnými príznakmi toho, že by ste mali svoj automobil podrobiť kontrole zadnej nápravy. Spoločnosť Autochodura s.r.o. v Havířove v Českej republike sa špecializuje na kompletné opravy vozidiel vrátane renovácie a opravy zadných náprav pre vozidlá značky Peugeot, Citroën a Renault.

Vykonáme skúšku bŕzd a silentblokov, na ktoré v priebehu opravy telefonicky upozorňujeme.

Máme všetky náhradné diely na sklade, takže sa môžeme plne sústrediť na prácu bez zbytočných zdržaní.

Čas opravy u nás trvá maximálne 1 deň a počas toho, ako Vaše auto opravujeme Vám bezplatne zapožičiame náhradné vozidlo z našej autopožičovne.

Máme dlhoročné skúsenosti, ako aj profesionálny personál a vďaka tomu máme množstvo spokojných a pravidelných zákazníkov.

Neváhajte nás kontaktovať!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Opravy, renovácie, repasy zadných náprav Peugeot, Renault, Citroën Česká republika

Opravy, renovácie, repasy zadných náprav Peugeot, Renault, Citroën ...

Spoločnosť z Havířova Autochodura s.r.o. v Českej republike sa špecializuje na kompletné opravy automobilov vrátane renovácií a repasov zadných náprav u vozidiel značky Peugeot, Renault a Citroën. Skontrolujeme silentbloky a brzdy, na všetky repasované či renovované nápravy poskytujeme 2 roky ...

Autochodura s.r.o. Autoservis Havířov