Ponuka bola vložená dňa:25.10.2017
Zadávateľom ponuky je firma

Trachea, a.s.

Patina Provence, Scandia - patinácie u nábytkových dvierok Česká republika

Patina Provence, Scandia - patinácie u nábytkových dvierok Česká republikaPatina Provence, Scandia - patinácie u nábytkových dvierok Česká republika

Stále viac populárnym prevedením nábytkových dvierok od firmy Trachea z Českej republiky je Patina Provence, Scandia - odteraz majú dvierka nové, modernizované línie.
Dodatočná povrchová úprava dvierok vo forme svetlej patinácie má svoje uplatnenie nielen u dvierok v kuchyni, ale aj v obývacej izbe či dvierkach v spálni.
Takto upravené dvierka majú vzhľad staršieho, opotrebovaného nábytku.

Vzhľadom k tomu, že patinácia je povrchovou úpravou, kde je vysoký podiel ručnej práce, odporúčame objednať dvierka pre celú zákazku súčasne, aby sa predišlo odchýlkam vo farebnosti pri jednotlivých dvierok.
Môžeme garantovať, že každé dvierka sú absolútnym originálom.

Patina Provence sa vyrába len vo vybraných tvaroch: 20, 20B, 21, 21B, 22, 22B, 23, 23B, 24, 24B, 25, 25B, 31D, 32, 32B, 32C, 35, 36, 37 a 37B.

Fólie patinácie Provence - 831 smrekovec latté - s označením FV fialová, CV cappuccino, HV hnedá, ŠV šedá, ZV zelená.

Oproti patine Provence má Scandia širší výber tvarov frézovania a najmä v tých hlbších dokonale imituje pôsobenie "zubu času" na dvierka.

Patinácie v štýle Scandia možné aplikovať na tieto tvary frézovania: 20, 20B, 21, 21B, 22, 22B, 23, 23B, 24, 24B, 25, 25B, 31, 31D, 32, 32C, 36L, 37, 46, 46T, 49, 50, 51, 52, 53 a 58.

Fólie patinácie Scandia:
- 1-1SV vanilka, 213SV dub svetlý sonoma, 232SV dub mirain crosscut, 234SV dub pieskový, 357SV orech snehový, 4001SV buk kaschmir, 615SV javor horský, 650SV akácia, 6611SV breza vermont, 831SV smrekovec latté.

K patinovaným dvierkam Trachea je možné objednať si aj doplnkový sortiment - kolekciu úchytiek a dekoratívne patinované listely.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Nábytkové dvierka T.classic - nové vzory dvierok imitácie betónu a drevodekory

Nábytkové dvierka T.classic - nové vzory dvierok imitácie betónu a ...

Aktuálne trendy, ktoré vládnu nábytkovým dvierkam sú drevodekory a fóliované dvierka s imitáciou betónu. Nové vzory nábytkových dvierok môžete zaobstarať od firmy Trachea Holešov, ktorá patrí medzi významných výrobcov dvierok v ČR. Fóliované nábytkové dvierka T.classic: - imitácia betónu, ...

Trachea, a.s.
Trojdielne, päťdielne, skladané dvierka T.segment - Zlínsky kraj, ČR

Trojdielne, päťdielne, skladané dvierka T.segment - Zlínsky kraj, ČR

Vyberajte nábytkové dvierka podľa posledných trendov – medzi ne patria trojdielne či päťdielne skladané dvierka T.segment od firmy Trachea z ČR, zo Zlínskeho kraja v ČR. Ak realizujete kompletný interiér bytu či domu, vyberte si výrobcu nábytku na mieru či predajcu, ktorý patrí do našej siete ...

Trachea, a.s.
Sklenené obklady, výplne, zásteny - sklo T.Cristal Zlínsky kraj, ČR

Sklenené obklady, výplne, zásteny - sklo T.Cristal Zlínsky kraj, ČR

Pre netradičné kuchynské obklady sklenené výplne vstavaných skríň alebo kúpeľňové zásteny, vyskúšajte novinku firmy Trachea, a.s. - sklo T.Cristal vo variante Color, Motive či Decor. Naša prevádzka je v Holešove v Zlínskom kraji - tel.: +420 573 502 111. Dodávame nielen pre ČR, ale taktiež na ...

Trachea, a.s.
Kuchynské a nábytkové dvierka s originálnou potlačou Zlínsky kraj

Kuchynské a nábytkové dvierka s originálnou potlačou Zlínsky kraj

Uvažujete nad rekonštrukciou kuchyne a ste limitovaní financiami? Od firmy Trachea a. s. Holešov môžete mať nové kuchynské či nábytkové dvierka fóliované, akrylátové T.acrylic - v lesklom alebo matnom prevedení. Obe varianty dvierok poskytujeme s možnosťou originálnej digitálnej potlače ...

Trachea, a.s.