Ponuka bola vložená dňa:03.11.2017
Zadávateľom ponuky je firma

KASALI, s.r.o.

Oceľové podlahové a regálové rošty v Českej republike - ideálne využitie v priemysle

Oceľové podlahové a regálové rošty v Českej republike - ideálne využitie v priemysleOceľové podlahové a regálové rošty v Českej republike - ideálne využitie v priemysleOceľové podlahové a regálové rošty v Českej republike - ideálne využitie v priemysle

Oceľové podlahové a regálové rošty, ktoré sa často využívajú najmä v priemyselných odvetviach vyrába spoločnosť Kasal s.r.o. pôsobiaca v Českej republike a taktiež v zahraničí.

Naše oceľové rošty sa používajú v mnohých odvetviach, hlavne v chemickom, automobilovom a potravinárskom priemysle, ďalej v teplárňach a elektrárňach, pri stavbe parkovacích budov alebo lodí, na vrtných plošinách a v ďalších oblastiach.

Oceľové rošty sú obľúbené pre svoje mnohostranné využitie a taktiež vynikajú veľmi vysokou nosnosťou, odolnosťou proti deformáciám a súčasne nízkou hmotnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou montážou.
Regálové rošty sú efektívnym riešením skladovacích priestorov ľubovoľnej náročnosti. Podlahové rošty sú ideálne v náročných podmienkach, v ktorých je potrebné zabezpečiť neustále priechodný povrch a zároveň ničím nerušený odvod vody.

Ak presne neviete, aké by mali mať oceľové rošty parametre, potom využite technické poradenstvo, kde Vám naši pracovníci radi poradia.

Vyhovieme prianiam každého zákazníka. Obráťte sa na nás!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Lisované a zvárané regálové a podlahové rošty

Lisované a zvárané regálové a podlahové rošty

Zháňate regálové a podlahové rošty s vysokou nosnosťou a odolnosťou proti deformácii a dlhou životnosťou? Potom sú práve lisované a zvárané regálové a podlahové rošty pre Vás tie pravé! Majú mnohostranné využitie v rôznych priemyselných odvetviach. Môžu nájsť uplatnenie napr. v chemickom, ...

KASALI, s.r.o.