Ponuka bola vložená dňa:08.12.2017
Zadávateľom ponuky je firma

Okentěs Slovakia, s.r.o.

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov – pre štandardné a laminátové aplikácie, eshop

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov – pre štandardné a laminátové aplikácie, eshop

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov môžete teraz objednávať na eshope spoločnosti OKENTĚS Slovakia spol. s.r.o. Vhodné sú pre štandardné a laminátové aplikácie.

Rozširujeme ponuku striekacích lepidiel o kontaktné priemyselné lepidlá TensorGrip od firmy Quin Global. Tieto lepidlá sú určené pre štandardné laminátové aplikácie a pre lepenie bežne používaných stolárskych materiálov k rôzným podkladom - vrátane MDF, drevotriesky, preglejky a ďalších.

Lepidlá sa z tlakového obalu - kanystra - nanášajú striekaním pomocou aplikačnej pištole. K vyskúšaniu sú aj v menšom balení - v spreji.

Pre podlahárov zavádzame striekacie lepidlá značky GEKKO, ktoré sú určené pre lepenie kobercových aj gumených podlahových krytín. Sú vhodné pre všetky podklady vrátane samonivelačných hmôt, preglejok, OSB dosiek či plávajúcich podláh.

Lepidlá sa z kanystra nanášajú striekaním pomocou predĺženej aplikačnej pištole. K vyskúšaniu sú rovnako menšie aerosolové balenia.

Viac info ohľadom lepidiel a příslušenstva (pištoľ, hadica, trysky) získate na našich stránkach.

V rámci Zoznamky môžete získať lepidlo v spreji s 50% zľavou pri nákupe tovaru nad 60, - Eur + DPH.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Silikónové tesnenie pre výrobcov Euro okien, renováciu plastových okien, dverí

Silikónové tesnenie pre výrobcov Euro okien, renováciu plastových ...

OKENTĚS Slovakia spol. s r.o. ponúka: Tesnenie SILLEN EURO pre výrobcov EURO okien, - tenkostenné profily s minimálnym odporom pri zatváraní, - tvarová pamäť, odolnosť voči starnutiu, nereaguje s nátermi, - nenamŕzanie povrchu - 10-ročná materiálová garancia - životnosť nad 20 ...

Okentěs Slovakia, s.r.o.