Ponuka bola vložená dňa:13.12.2017
Zadávateľom ponuky je firma

CN SERVIS, spol. s r.o.

Vyrovnávanie podvozkových rámov nákladných vozidiel, áut na stolici švédskej firmy Trenčín, Žilina

Vyrovnávanie podvozkových rámov nákladných vozidiel, áut na stolici švédskej firmy Trenčín, ŽilinaVyrovnávanie podvozkových rámov nákladných vozidiel, áut na stolici švédskej firmy Trenčín, ŽilinaVyrovnávanie podvozkových rámov nákladných vozidiel, áut na stolici švédskej firmy Trenčín, Žilina

Spoločnosť CN SERVIS, spol. s.r.o. so sídlom v Ostrave v Českej republike je špecializovaný autoservis, ktorý vykonáva profesionálne rovnanie podvozkových rámov nákladných vozidiel.

Rovnanie podvozkových rámov robíme na stolici švédskej firmy a zabezpečujeme ho pre:
- nákladné vozidlá
- autobusy
- prívesy
- návesy.

Náš autoservis sa špecializuje na kompletné opravy havarovaných nákladných vozidiel, prívesov a návesov. Sme vybavení potrebnou diagnostikou, servisnou a garážovou technikou a s bezproblémovou prístupnosťou k nám.

Medzi naše ďalšie služby patrí napríklad rovnanie korieb, kabín, výmena autoskiel, servis vzduchových systémov, geometria náprav, meranie emisií, diagnostika, zlaďovanie súprav a pneuservis.

Postaráme sa Vám o Vaše nákladné vozidlo, a to na profesionálnej úrovni!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Profesionálne rovnanie podvozkových rámov nákladných automobilov Žilina, Čadca

Profesionálne rovnanie podvozkových rámov nákladných automobilov ...

Profesionálne rovnanie podvozkových rámov nákladných automobilov zabezpečuje spoločnosť CN Servis s.r.o. so sídlom v Ostrave, na ktorú sa môžete obrátiť aj v prípade, že ste z okolia Žiliny, Čadce či západného Slovenska. Zabezpečujeme rovnanie podvozkových rámov pre: - nákladné automobily, - ...

CN SERVIS, spol. s r.o.