Ponuka bola vložená dňa:15.02.2018
Zadávateľom ponuky je firma

K + L, spol. s r.o.

Tlačové služby - tlač reklamných letákov, vizitiek aj katalógov

Tlačové služby - tlač reklamných letákov, vizitiek aj katalógovTlačové služby - tlač reklamných letákov, vizitiek aj katalógovTlačové služby - tlač reklamných letákov, vizitiek aj katalógov

Spoločnosť K+L spol. s r.o. z Českej republiky, poskytuje služby v oblasti tlačových služieb. Vytlačíme Vám reklamné letáky, vizitky aj katalógy. Všetko pre dobrú reklamu a propagáciu Vašej firmy.

Zameriavame sa na ofsetovú a digitálnu tlač a sieťotlač. Zabezpečíme ako veľkoformátovú tlač, tak aj maloformátovú tlač materiálov.

Nechajte si u nás vytlačiť letáky, autoplachty, samolepky, bannery, ale taktiež Vám radi pomôžeme polepiť napríklad auto či autobus.

Je len a len na Vás, akú formu reklamy si zvolíte! Preto neváhajte a obráťte sa na našu spoločnosť. Pre viac informácií nás samozrejme neváhajte kontaktovať. Pomôžeme Vám s návrhom aj realizáciou.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Potlač pracovných odevov Brno

Potlač pracovných odevov Brno

Nechala si Vaša firma ušiť nové pracovné odevy a je potreba ich ešte potlačiť napríklad názvom spoločnosti či logom? Potom neváhajte a zverte vaše predstavy našej firme. Využívame tú najmodernejšiu techniku - štvorpolohový alebo šesťpolohový karusel s medzisušením. Tá zaručí vrcholovú potlač ...

K + L, spol. s r.o.