Ponuka bola vložená dňa:20.09.2014
Zadávateľom ponuky je firma

Gantry Rail s.r.o.

Žeriavové dráhy rôznych druhov v najvyššej kvalite

Žeriavové dráhy rôznych druhov v najvyššej kvalite

Vo väčšine tovární aj na stavbách sú potrebné žeriavové a koľajnicové dráhy. Ich nefunkčnosť môže mať nepredvídateľné dôsledky. Ak sa chcete vyhnúť problémom, ktoré sú spojené s reklamáciou, zvoľte dráhy tej najvyššej kvality.

Na žeriavy sa špecializujeme a máme s nimi dlhoročné skúsenosti. V prípade nami dodaných dráh zabezpečujeme servis v najkratších možných termínoch.

Počas našej pôsobnosti sme realizovali už množstvo žeriavových dráh pre portálové žeriavy a mostové žeriavy s nosnosťou do 350 ton.
Ďalej vyrábame dráhy pre regálové zakladače a zváracie automaty.
Veľkosť dráhy u nás nehrá rolu - dĺžka je až 750 m, tj. 1 500 m koľajníc na 1 dráhu.

Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade potreby opravy alebo rekonštrukcie Vašich súčasných žeriavových dráh. Servisné práce realizujeme nielen na zemi, ale aj na betónovom alebo oceľovom nosníku, s možnosťou diamantového vŕtania. Bohaté skúsenosti máme aj so štrukturálnymi prestavbami žeriavových dráh vrátane náterov oceľových konštrukcií.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Žeriavové, železničné, električkové a banské koľajnice - dodávky, montáže, inštalácie

Žeriavové, železničné, električkové a banské koľajnice - dodávky, ...

Spoločnosť Gantry Rail s.r.o., odborník v odbore žeriavových dráh a koľajníc, ponúka dodávky a montáž koľajníc. Koľajnice: - žeriavové koľajnice - železničné koľajnice - električkové koľajnice. Koľajnice dodávame v rôznych dĺžkach podľa požiadaviek partnerov, riešenie je vždy ...

Gantry Rail s.r.o.