Ponuka bola vložená dňa:30.09.2014
Zadávateľom ponuky je firma

LOMAX & Co s.r.o.

Novinka - garážové brány najvyššej kvality Lomax Excellent

Novinka - garážové brány najvyššej kvality Lomax ExcellentNovinka - garážové brány najvyššej kvality Lomax ExcellentNovinka - garážové brány najvyššej kvality Lomax Excellent

Hľadáte luxusnú vysoko kvalitnú bránu? Naša firma má pre Vás teraz novinku! Brány tej najvyššej kvality - “Lomax Excellent”!

Tieto brány sú veľmi kvalitné, pretože sú vyrobené z kvalitných komponentov, ktoré majú najvyššiu životnosť a uspokoja všetkých, aj tých najnáročnejších zákazníkov. Používame špičkovo spracované panely, ktoré sú našej českej výroby a majú nadštandardnú záruku - 10 rokov.
To hlavné pri bránach Excellent je vnútri garáže. Veľké množstvo konštrukčných vylepšení je vrcholom v dizajne, bezpečnosti aj kvalite týchto garážových brán. Chod brány je tichý, plynulý, poskytujú vyššiu bezpečnosť pri manipulácii a výborne vyladený dizajn komponentov, ktoré je vidieť. Excelentné riešenie Vašej garáže. Brány Excellent majú úplne nový motor Lomax Exclusive. Motor má rýchly chod a šetrí Vám energiu. Veľký výber ovládačov, bránu je možné otvárať aj čipom, kódovou klávesnicou, snímačom odtlačku prstov, mobilom alebo systémom HomeLink.
Pre viac informácií volajte zdarma na našu zákaznícku linku, radi sa o Vás postaráme.


VIAC PONÚK FIRMY
Akcia na sekčné brány LOMAX DELTA D

Akcia na sekčné brány LOMAX DELTA D

Práve teraz pre Vás máme akciu na sekčné brány za bezkonkurenčnú cenu! Neváhajte a využite túto akciu, kým je ešte čas! Akcia platí do konca októbra 2014! Jedná sa o akčný model sekčných garážových brán, ktoré sú vyrobené podľa priania zákazníka priamo na mieru. Brány dodáva najznámejší výrobca ...

LOMAX & Co s.r.o.