Ponuka bola vložená dňa:11.10.2014
Zadávateľom ponuky je firma

TBG METROSTAV s.r.o. Betonárny Praha

Betón na priemyselné podlahy musí spĺňať náročné normy

Betón na priemyselné podlahy musí spĺňať náročné normy

Normy na betón používané na stavbu priemyselných podláh sú naozaj náročné. Aby ste si s nimi nemuseli lámať hlavu, nakupujte betón od nás.

Spĺňa všetky požiadavky na únosnosť, protisklznosť, odolnosť voči obrúseniu a kontaktnému namáhaniu či chemickému pôsobeniu.

V našej ponuke nájdete:
- Konštrukčný betón s rozptýlenou oceľovou výstužou STEELCRETE, ktorý má vysokú pevnosť v ťahu počas ohybu, odolnosť voči obrúseniu, aj odolnosť voči požiaru a nárazu. Je vhodný do podlahových konštrukcií a priemyselných podláh, taktiež do základových dosiek a základových pätiek, do stĺpov, stien, stropov a pod.
- Betón pre priemyselné podlahy FLOORCRETE P, ktorý je úplne bez prímesí, umožňuje aplikáciu vsypu a je možné do neho pridať aj oceľové vlákna - drôtiky.
- Betón pre liate priemyselné podlahy a základové dosky rodinných domov Floorcrete L, ktorý má konzistenciu, ktorá je ľahko zhutniteľná, povrch má vysoko kvalitný, obsahuje oceľové vlákna - drôtiky a prímesi.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Čerstvé maltové zmesi pre murovanie a omietanie stien pripravené na okamžité použitie

Čerstvé maltové zmesi pre murovanie a omietanie stien pripravené na ...

Určite mi dáte za pravdu, že na stavbe je každá minúta dobrá. Vďaka spoločnosti TBG Metrostav, s.r.o. však môžete ušetriť dokonca celé hodiny. Dodávame totiž hotové malty a maltové zmesi, ktoré môžete použiť prakticky okamžite. Tieto materiály sú navyše vďaka dlhoročným skúsenostiam vysoko ...

TBG METROSTAV s.r.o. Betonárny Praha