Ponuka bola vložená dňa:25.10.2014

Felina radí, ako určiť veľkosť spodnej bielizne

Felina radí, ako určiť veľkosť spodnej bielizne

Viete že, viac než polovica žien nosí nesprávnu veľkosť spodnej bielizne? Áno, skutočne je to tak. Preto spoločnosť Felina, výrobca dámskeho spodného prádla s viac než 20-ročnou tradíciou, na svojich www stránkach zverejnila inštruktážne video, ako správne určiť veľkosť spodnej bielizne.

Vďaka tomu sa už nikdy nepomýlite a spodnú bielizeň si budete môcť nakúpiť taktiež cez e-shopy.
Dôležité je venovať pozornosť kvalite materiálu, z ktorého je spodná bielizeň vyrobená. Pri značkách Felina, Conturelle a Unusual máte istotu, že práve výberu materiálu bola venovaná maximálna starostlivosť.
Životnosť Vašej bielizne taktiež veľmi ovplyvní spôsob, ako sa o ňu staráte. Felina odporúča prať podprsenky a nohavičky v rukách alebo v prípade prania v práčke s programom pre jemné pranie. Lepšie je používať tekuté pracie prostriedky, ktoré sa nedostanú do jemných štruktúr látky tak, ako sypké pracie prostriedky.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Spodné prádlo FELINA, Conturelle a UNUSUAL - predajne a obchody

Spodné prádlo FELINA, Conturelle a UNUSUAL - predajne a obchody

Spoločnosť FELINA ČR, spol. s r. o. dováža a zastupuje pre Českú a Slovenskú republiku kvalitné značky dámskeho spodného prádla FELINA, Conturelle FELINA a UNUSUAL Firma má tradíciu už od roku 1885! Špecializujeme sa výhradne na dámske spodné prádlo, čo nám umožňuje pružne reagovať na všetky ...

FELINA ČR spol.s r.o. Kvalitní dámské spodní prádlo