Ponuka bola vložená dňa:26.02.2016
Zadávateľom ponuky je firma

POHŘEBNÍ ÚSTAV hlavního města Prahy

Pohrebné služby, cirkevné pohreby, Praha, Česká republika

Pohrebné služby, cirkevné pohreby, Praha, Česká republikaPohrebné služby, cirkevné pohreby, Praha, Česká republikaPohrebné služby, cirkevné pohreby, Praha, Česká republika

Úmrtie blízkeho je vždy veľmi nepríjemná a smutná udalosť. V ťažkých chvíľach vám pomôžeme zabezpečiť všetko potrebné, aby ste nemuseli v dobe smútku ešte navyše riešiť aj formality, ktoré sa týkajú pohrebu či kremácie. Zabezpečíme pre vášho blízkeho posledné dôstojné rozlúčenie presne podľa vašich predstáv a prianí. Vy nám dáte inštrukcie a my všetky prípravy pohrebu alebo kremácie zabezpečíme za vás.
Ušetríme vám tak aspoň niektoré starosti.

V prípade úmrtia vášho blízkeho zabezpečíme:

- všetky náležité pohrebné služby
- objednanie pohrebu
- objednanie kremácie
- smútočné obrady v našich sieňach
- prevoz zosnulého aj repatriácia
- uloženie do hrobu
- cirkevný pohreb
- uloženie urny v našich urnových hájoch
- kremácia vo vlastných zariadeniach
- odhlásenie dôchodku aj zdravotného poistenia
- preprava zosnulých zo zahraničia kamkoľvek do Českej republiky
- preprava cudzích štátnych príslušníkov z Českej republiky do akéhokoľvek štátu
- kondolenčné listy
- rozptyl popola na našich pietnych lúčkach
- kvetinové dary
- smútočné oznámenia, parte

Všetko, čo musíte urobiť vy, je prísť do našej objednávkovej kancelárie v Prahe (ČR), priniesť so sebou svoj občiansky preukaz, potvrdenie o úmrtí a občiansky preukaz zosnulého, ak sú tieto doklady k dispozícii a oblečenie pre zosnulého. Náš personál vám ochotne poradí s výberom všetkých náležitostí nutných k zabezpečeniu pohrebu či kremácie zo širokého portfólia našich služieb.

Ceny našich služieb nenájdete na internete, pretože zákon neumožňuje tieto ceny uvádzať na webových stránkach. Všetky náležitosti spojené s pohrebom s vami ale ochotne vybaví náš personál. Ak vám vaše zdravotné dôvody neumožňujú prísť k nám osobne do kancelárie, prediskutujeme s vami pohreb aj u vás doma. Cestovné si samozrejme neúčtujeme a ani cena akýchkoľvek pohrebných služieb sa týmto nijak nemení. Robíme všetko preto, aby sme vám toto ťažké obdobie uľahčili aspoň v niečom.


VIAC PONÚK FIRMY