Ponuka je platná do: 06.10.2017

Vírivky a masážne bazéniky Desjoyaux si užijete všetkými zmyslami

Vírivky a masážne bazéniky Desjoyaux si užijete všetkými zmyslami

Chceli by ste mať možnosť každý deň ponoriť sa do úplnej pohody? Potom si zadovážte vírivku alebo masážny bazénik Desjoyaux a užívajte si skutočne všetkými zmyslami!

Takýto kúpeľ má skutočne liečivé účinky - načerpáte sily po akomkoľvek ťažkom dni. Unavené či boľavé svaly sa uvoľnia a akoby mávnutím kúzelného prútika vaša únava zmizne. Trysky víriviek sú totiž zamerané na akupresúrne body. Je preukázané, že 20-minútová kúpeľ vo vírivej vani zlepší kvalitu Vášho spánku. Teplá voda a prúdenie vody navyše prispieva k uvoľneniu vďaka stimulácii tvorby endorfínov. Zabudovaný difuzér aromaterapeutických olejov umožňuje aj aromaterapiu, ktorá účinky kúpeľa ešte zvýrazní. Voľba vône je na každom z Vás. Hydromasáž je ďalší možný doplnok našich masážnych bazénov. A v neposlednom rade musíme spomenúť ešte chromoterapiu - opäť máte možnosť výberu z nastaviteľných farieb pre vytvorenie príjemnej a intímnej atmosféry.

Starostlivo navrhnuté sedačky a operadlá, ergonomicky umiestnené trysky, veľmi tichý chod - to sú základné charakteristiky víriviek Desjoyaux.

Vírivky Desjoyaux - pohoda pre 5 zmyslov v 7 spôsoboch odpočinku.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Rodinný betónový bazén Desjoyaux si môžete postaviť aj vlastnými silami

Rodinný betónový bazén Desjoyaux si môžete postaviť aj vlastnými silami

Spoločnosť Bazény Desjoyaux, s.r.o. je špecialista na bazény s tradíciou už od roku 1966, ktorý ponúka riešenie skutočne pre každého. Postavíme bazény na kľúč - rodinné aj verejné, ale tiež ponúkame možnosť postaviť si rodinný bazén svojpomocne. Stavba rodinného betónového bazénu vlastnými ...

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény