Ponuka bola vložená dňa:09.10.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Glumbík s.r.o.

Výmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubia

Výmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubiaVýmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubiaVýmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubia

Spoločnosť GLUMBÍK s.r.o., pôsobiaca na trhu už od roku 1991, sa špecializuje na poskytovanie kvalifikovaných a spoľahlivých služieb v oblasti výmeny, rekonštrukcie a opráv plynovodov, ropovodov a potrubia. Okrem výstavby a rekonštrukcií plynovodov a produktovodov sa taktiež zameriava na všetky práce s tým súvisiace, ako sú zemné práce, oceľové konštrukcie a pod.

Vďaka komplexným službám, ktoré spoločnosť GLUMBÍK s.r.o. ponúka, sa dlhoročne radí medzi špičkové firmy v danej oblasti, a to nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

Ak teda hľadáte firmu s kvalitným technickým vybavením, kvalifikovaným personálom a dlhoročnými skúsenosťami, je pre Vás spoločnosť GLUMBÍK s.r.o. tou najlepšou voľbou!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Plynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká republika

Plynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká ...

Výstavbou, rekonštrukciou, montážou a opravou plynovodov a ropovodov sa zaoberá ostravská spoločnosť Glumbík s.r.o., ktorá sa vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore radí medzi najvýznamnejšie firmy ako v Česku, tak aj na Slovensku. Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu, rekonštrukciu a ...

Glumbík s.r.o.