Ponuka bola vložená dňa:31.03.2017
Zadávateľom ponuky je firma

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy

Špeciálne laminátory na doklady

Špeciálne laminátory na dokladyŠpeciálne laminátory na dokladyŠpeciálne laminátory na doklady

Od roku 1997 úspešne dodávame predovšetkým štatutárnym mestám a obciam s rozšírenou pôsobnosťou jediné laminátory triedy ID v svojej kategórii na trhu, ktoré vydržia čokoľvek:
• laminátory typu 5021T - pre laminovanie laminačných puzdier formátu ID1 a ID2 - napríklad osvedčenie o registrácii vozidla (ORV), občianske preukazy, a pod.
cena: 18.000, - Kč/ks bez DPH
• laminátory typu 6041P - pre laminovanie cestovných pasov
cena: 33.055, - Kč/ks bez DPH
Ponúkané špeciálne laminátory triedy ID objednávame v určitých cykloch od výrobcu z USA a na sklade ich tak vždy nemusíme mať. To však nie je žiadny problém, predĺži sa tým len dodacia lehota. Túto našu komparatívnu nevýhodu dlhšej dodacej lehoty však vyvažujeme ponukou zapožičania náhradného laminátora rovnakého modelu na dobu, kým budeme schopní dodať laminátor nový; ako náhle dodáme laminátor nový, zákazník ten zapožičaný vráti späť - túto službu pre svojich zákazníkov poskytujeme samozrejme zadarmo.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Bezpečnostné autodeštruktívne holografické samolepky

Bezpečnostné autodeštruktívne holografické samolepky

Vám všetkým, ktorí bojujete s falšovaním svojich produktov (napríklad originálnych náhradných dielov, vstupeniek, abonentných kariet a vernostných programov, potravín či potravinárskych doplnkov, atď.) ponúkame: • bezpečnostné autodeštruktívne holografické samolepky. Orientačná ponuka je v prílohe ...

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy