Ponuka bola vložená dňa:02.06.2016

Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)

Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)

Chystáte akciu a záleží vám na tom, aby všetko dobre fungovalo? Radi vám pomôžeme s jej kvalitným a spoľahlivým ozvučením. Naša firma SAN SERVICE, s.r.o. realizuje ozvučenie každej akcie na mieru - presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Nezáleží na tom, či plánujete iba menší firemný večierok, kultúrne predstavenie v historickej budove či športovú akciu vo veľkej hale.

V každom prípade vám radi zabezpečíme kvalitný zvuk pomocou špičkovej techniky ovládanej preškolenými a skúsenými pracovníkmi, ktorí vám budú k dispozícii. Zabezpečíme teda spoľahlivé technické zázemie po celú dobu vašej akcie. Sme schopní ponúknuť ozvučenie aj technicky náročných akcií.

Ozvučenie akcií na mieru zabezpečuje naša firma pravidelne. Skúsenosti máme ako s ozvučením akcií ako sú semináre, workshopy či školenie firiem, tak aj s ozvučením akcií, na ktorých vystupujú známi umelci. Môžeme ponúknuť:

- ozvučenie koncertov, festivalov a ďalších kultúrnych akcií akéhokoľvek rozsahu
- ozvučenie akcií pre firmy (prezentácie, semináre, jednanie, workshopy, školenie, večierky ...)
- ozvučenie akcií pre deti (napr. Deň detí)
- ozvučenie športových akcií v halách aj na vonkajších štadiónoch
- ozvučenie súkromných akcií akéhokoľvek charakteru a rozsahu
- odborné poradenstvo a výber ozvučovacej techniky na mieru organizovanej akcie

V prípade vášho záujmu nie je problém v rámci ozvučenia akcie na mieru poskytnúť aj audio záznam z akcie vo formáte MP3.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Tlmočenie a preklady konferencií, zasadaní a kongresov Praha

Tlmočenie a preklady konferencií, zasadaní a kongresov Praha

Medzinárodné konferencie, zasadania, kongresy a ďalšie akcie, kde sa stretávajú zástupcovia rôznych národov, sú dnes už neodmysliteľnou súčasťou nielen pracovného života. Nie každý však ovláda jazyky všetkých svojich cezpoľných kolegov. Riešenie tohto problému vám ponúka naša firma SAN SERVICE, ...

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR