Ponuka bola vložená dňa:04.01.2016

Galvanické a chemické úpravy Olomouc - dekoratívne, tvrdé chrómovanie

Galvanické a chemické úpravy Olomouc - dekoratívne, tvrdé chrómovanieGalvanické a chemické úpravy Olomouc - dekoratívne, tvrdé chrómovanieGalvanické a chemické úpravy Olomouc - dekoratívne, tvrdé chrómovanie

Firma DELTACOL CZ s.r.o. je profesionálna galvanovňa, ktorá vykonáva dekoratívne a tvrdé chrómovanie. Vďaka svojim skúsenostiam v odbore vynikáme rýchlosťou a predovšetkým kvalitou spracovania. Pôsobíme nielen v celej Českej republike, ale aj v zahraničí a na Slovensku.

Špecializujeme sa na tieto galvanické a chemické úpravy:
Dekoratívne chrómovanie
- realizované na vrstvu duplexného nikla, vďaka ktorému dosiahneme vysokého lesku, stálosti a vysokej kvality kovového povlaku.

Tvrdé (technické) chrómovanie
- tento typ galvanického pokovovania sa taktiež nazýva tvrdochróm
- využíva sa pri opravách hriadeľov alebo iných opotrebovaných strojových súčiastok, kde je potrebné navýšiť objem materiálu na pôvodné rozmery.

Sme členom skupiny Brano Group a našim zákazníkom poskytujeme len tie najkvalitnejšie produkty.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Galvanovňa Olomouc - galvanické pokovovanie, zinkovanie, niklovanie

Galvanovňa Olomouc - galvanické pokovovanie, zinkovanie, niklovanie

Spoločnosť DELTACOL CZ s.r.o. je profesionálom v oblasti zinkovania, niklovania a galvanického pokovovania kovových materiálov. Naša galvanovňa vďaka svojim skúsenostiam a kvalite spracovania pôsobí nielen v celej Českej republike, ale aj na Slovensku a v zahraničí. Sme členom skupiny Brano ...

DELTACOL CZ s.r.o. člen BRANO GROUP (provozovna Litovel)