Ponuka bola vložená dňa:09.06.2016

Tlmočenie a preklady konferencií, zasadaní a kongresov Praha

Tlmočenie a preklady konferencií, zasadaní a kongresov PrahaTlmočenie a preklady konferencií, zasadaní a kongresov PrahaTlmočenie a preklady konferencií, zasadaní a kongresov Praha

Medzinárodné konferencie, zasadania, kongresy a ďalšie akcie, kde sa stretávajú zástupcovia rôznych národov, sú dnes už neodmysliteľnou súčasťou nielen pracovného života. Nie každý však ovláda jazyky všetkých svojich cezpoľných kolegov. Riešenie tohto problému vám ponúka naša firma SAN SERVICE, s.r.o., ktorá sa venuje tlmočníctvu a prekladateľským službám rôzneho charakteru. Poskytujeme tlmočenie a preklady na vysokej profesionálnej úrovni nielen prostredníctvom tlmočníckych kabín, ale taktiež prostredníctvom našich spoľahlivých tlmočníkov a prekladateľov s dlhoročnou praxou.

Pre tlmočenie a preklady používame techniku, ktorá umožňuje preklady do 32 svetových jazykov infra alebo digitálnou technológiou. Naše služby v oblasti tlmočenia a prekladov môžeme realizovať na akciách po celej Českej republike, ale aj v zahraničí. Poskytujeme ako konzekutívne tak aj simultánne tlmočenie. Spojenie veľmi kvalitnej techniky a nášho skúseného realizačného tímu zabezpečí, že každá medzinárodná akcia bude vďaka nášmu tlmočeniu a prekladom pre všetkých zrozumiteľná. Aspoň po jazykovej stránke. Ďalej ponúkame možnosť zapožičania sprievodcovskej súpravy.

Okrem tlmočenia a prekladov môžeme vašej akcii pomôcť napríklad aj profesionálnym cateringom, osvetlením, ozvučením, hlasovacími zariadeniami či projekčnou technikou.

- Preklad a tlmočenie do 32 svetových jazykov
- Tlmočenie na akciách rôzneho charakteru
- Použitie infra alebo digitálnej technológie
- Konzekutívne a simultánne tlmočenie
- Zapožičanie sprievodcovských súprav a ďalšej techniky.Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)

Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)

Chystáte akciu a záleží vám na tom, aby všetko dobre fungovalo? Radi vám pomôžeme s jej kvalitným a spoľahlivým ozvučením. Naša firma SAN SERVICE, s.r.o. realizuje ozvučenie každej akcie na mieru - presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Nezáleží na tom, či plánujete iba menší firemný večierok, ...

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR