Ponuka bola vložená dňa:04.06.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Witzenmann Opava, spol. s r.o

Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc, Opava

Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc, Opava

Hadice pre samostatnú montáž koncoviek si už môžete nakupovať sami. Vlastnoručne si ju totiž vyrobíte a namontujete, a to jednoducho, bez akéhokoľvek zvárania a spájkovania. Ako? Stačí si zakúpiť montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava.

Montážny kufor, ktorá vám v našej spoločnosti ponúkame, obsahuje všetko potrebné pre výrobu a montáž hadíc RS 341 SOO. Čo všetko teda montážny kufor ponúka? Tu je zoznam:

- náradie
- spotrebný materiál
- úderový lis
- rezák
- dve svorky
- matice z niklovej mosadze
- tesnenie TEMASIL
- zabezpečovacie zvieracie krúžky

Keď už máte montážny kufor, nič vám nebráni vo výrobe flexibilných hadíc RS 341 S00, ktoré skvelo využijete pre vedenie plynných aj kvapalných médií. Postu je veľmi jednoduchý. Nameriate a oddelíte potrebnú dĺžku hadice, nasadíte na ňu prevlečenú maticu a upevníte príslušnou svorkou. Potom niekoľkými údermi pohyblivou časťou lisu rozlisujete dve posledné vlny tak, aby ste vytvorili rovné ploché prírubové osadenie. Za rozlisované vlny potom nasuniete príslušný zaisťovací zvierací krúžok a uzavriete ho. Do matíc na oboch koncoch hadice následne jednoducho vložíte príslušné tesnenie a hadica je pripravená na montáž. Počas montáže tak nemusíte zložito zháňať jednotlivé diely a zdržovať sa, náš montážny kufor ponúka všetko potrebné pekne pohromade.

Pýtate sa, kde môžete hadice RS 341 S00 využiť? Možností je hneď niekoľko. Tieto flexibilné, odolné a vysoko funkčné celokovové hadice s paralelnou prstencovou vlnou skvelo obstoja ako pružné prepojenia pre rozvody zemného plynu, svietiplynu, koksárenského plynu a bioplynu, ale aj pri vedení vykurovacieho oleja, pitnej a úžitkovej vody či stlačeného vzduchu. Je ich možné ľubovoľne ohýbať a tvarovať presne podľa vašich aktuálnych potrieb, sú tak skvelým flexibilným pripojením pre väčšinu spotrebičov.

Zakúpte si aj vy montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava. Získate plne vybavenú dielňu pre rýchlu výrobu a montáž flexibilných hadíc.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc | Česká republika

Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc | Česká republika

Hadice pre samostatnú montáž koncoviek si už môžete nakúpiť sami. Vlastnoručne si ich totiž vyrobíte a namontujete, a to jednoducho a bez akéhokoľvek zvárania a spájkovania. Ako? Stačí si zakúpiť montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava. Montážny kufor, ktorý vám v našej spoločnosti ...

Witzenmann Opava, spol. s r.o
Výroba HYDRA kompenzátory, kĺbové, axiálne kompenzátory

Výroba HYDRA kompenzátory, kĺbové, axiálne kompenzátory

Witzemnann Opava, spol. s r.o. je výrobca HYDRA kompenzátorov: - HYDRA Axiálne kompenzátory vyrábané ako viacplášťové kovové vlnovce z nerezovej ocele s veľkým výberom pripojovacích koncoviek, možné sú aj väčšie rozmery až do priemeru 12 m. Varianty - vodiace rúrky, zvláštne materiály, rôzne ...

Witzenmann Opava, spol. s r.o