Ponuka bola vložená dňa:27.07.2017

Originálne tričká pre deti s rozprávkovými postavičkami, Praha

Originálne tričká pre deti s rozprávkovými postavičkami, Praha

Kúpte vašim ratolestiam originálne tričká pre deti, v ktorých sa stanú neprehliadnuteľné a výnimočné. Tričká s potlačou potešia nielen toho, kto ich bude nosiť. Vytvoria úsmev na tvári všetkým, na to sa môžete spoľahnúť.

Netušíte, kde originálne tričká pre deti zohnať? Kontaktujte spoločnosť Cartoon Mania, ktorá originálne tričká pre deti s krásnou potlačou predáva a máte vystarané. Sortiment prispôsobujeme tak, aby sa páčil dievčatkám aj chlapcom. Príďte si originálnu potlač na tričko vybrať aj vy.

Má vaše dieťa obľúbenú rozprávkovú postavičku či hrdinu? Teraz si môže svojho hrdinu vybrať aj na tričko. Cartoon Mania je obchod s licenčným textilom, čo znamená, že máme právo používať pre účely výroby originálnych tričiek originálnu potlač s motívmi rozprávkových postavičiek.

Cartoon Mania má momentálne k dispozícii tieto postavičky:

- Spiderman
- Hello Kitty
- Snoopy
- Garfield
- Spongebob
- Medvedík Pú
- Mickey Mouse
- a mnoho ďalších

Ak aj vás nudia obyčajné tričká, stavte na originálne tričká pre deti od spoločnosti Cartoon Mania. Ponúkame vám kvalitu za rozumnú cenu, súčasne sa snažíme maximálne prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Ak si tričká s potlačou prajete aj vy, neváhajte našu spoločnosť kontaktovať.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Detské oblečenie s kreslenými hrdinami poteší chlapcov aj dievčatá - Praha

Detské oblečenie s kreslenými hrdinami poteší chlapcov aj dievčatá - ...

Nudné detské oblečenie bez nápadu v spoločnosti Cartoon Mania z Prahy nečakajte. My sa totiž snažíme rozvíjať detskú fantáziu a ponúkame vám farebné tričká s potlačou, ale aj ďalšie detské oblečenie plné farieb a vzorov. Vyberte aji vy svojej ratolesti tričko s obľúbeným kresleným hrdinom a ...

Cartoon Mania, s.r.o. Dětský licenční textil Praha
Detský textil, značkové oblečenie Praha, Česká republika

Detský textil, značkové oblečenie Praha, Česká republika

Detský textil a značkové oblečenie pre deti s najobľúbenejšími značkami. Česká spoločnosť Cartoon Mania, s.r.o. má licenciu k týmto značkám: - Disney - Simpsons - Hello Kitty - Snoopy - Garfield - Spongebob - Dora - FC Barcelona - Spiderman Pre vaše deti ponúkame kvalitné oblečenie: - ...

Cartoon Mania, s.r.o. Dětský licenční textil Praha