Ponuka bola vložená dňa:12.04.2016
Zadávateľom ponuky je firma

Zebra, s.r.o.

Tlač vstupeniek Velim, Česká republika

Tlač vstupeniek Velim, Česká republikaTlač vstupeniek Velim, Česká republikaTlač vstupeniek Velim, Česká republika

Výrobou vstupeniek sa zaoberá firma Zebra s.r.o. z mesta Velim v Českej republike.

Ak potrebujete kotúč vstupeniek na Vami organizovaný koncert či slávnosť, sme tu pre Vás s našou tlačiarňou a dlhoročnou tradíciou.

Vstupenky vyrábame nelepiace a pre jednoduchšie oddeľovanie s možnosťou perforácie jednotlivých listov. Môžete si vybrať vstupenky čisté alebo s tlačou aj na dvoch stranách. Pripravíme pre Vás vstupenky presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Používame papier thermo aj nethermo a v rôznych gramážach. Vstupný materiál berieme od kvalitných dodávateľov: UPM Raflatac, 3M Arconvert a Avery Dennison.

Na našich stránkach si môžete vybrať z desiatok výsekových rozmerov. Vďaka perforáciám a ohybom vyrobíme aj atypické tvary vstupeniek.

Pre objednávky volajte na telefónne číslo +420 321 796 730 alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailového kontaktu: zebra@zebra-sle.cz.Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Tlač samolepiacich etikiet Kolín, Česká republika

Tlač samolepiacich etikiet Kolín, Česká republika

Samolepiace etikety vyrába a dodáva firma Zebra s.r.o. z mesta Velim v Českej republike. Naše produkty nachádzajú veľké uplatnenie v logistike a v potravinárskom, strojárenskom, automobilovom a textilnom priemysle. Vyberať môžete z veľkej škály farieb a materiálov, z ktorých Vašu objednávku ...

Zebra, s.r.o.