Ponuka bola vložená dňa:23.07.2015
Zadávateľom ponuky je firma

MOOS s.r.o.

Plexisklo, odolný materiál s rôznymi možnosťami využitia - Praha

Plexisklo, odolný materiál s rôznymi možnosťami využitia - Praha

Plexisklo je materiál, ktorý má množstvo dobrých vlastností, vďaka ktorým jeho obľuba stále stúpa. V čistom prevedení ponúka priepustnosť svetla až 92, je odolné voči poveternostným vplyvom, je ho možné využiť na priamy styk s potravinami a jednoduchá je aj jeho recyklácia. Vyniká aj jednoduchou opracovateľnosťou.

Plexisklo má celý rad možností využitia. Často sa používa pri výrobe svetlíkov, priečok, zasklených dverí, dosiek na stôl, krytov svetiel či svetelných nápisov. Z plexiskla je možné vyrobiť aj skrine a kryty nástrojov, svetelnú reklamu a reklamné panely alebo najrôznejšie reklamné predmety a displeje.

V našej spoločnosti MOOS predávame plexisklo ako v celých doskách, ktoré majú spravidla rozmery 2, 05 x 3, 05 m, ale aj prírezy narezané na presný rozmer, bez nutnosti odobrať zvyšok.
Plexisklo ďalej podľa potreby spracúvame ohýbaním, leštením hrán, frézovaním, či lepením. Skladom máme rôzne hrúbky plexiskla od 2 mm až po 25 mm.

Plexisklo štandardne dodávame v dvoch variantoch - extrudované plexisklo číre a dymové, na objednávku vám radi dodáme aj ďalšie typy, ako je liate, štruktúrované či farebné plexisklo.
Skladom máme aj rôzne hrúbky plexiskla od 2 mm až po 25 mm.

Výhody plexiskla:

- výborná priepustnosť svetla
- plexisklo je pevné
- odolné voči poveternostným vplyvom
- môžete ho využiť aj na priamy styk s potravinami
- jednoducho recyklovateľné
- jednoduchá opracovateľnosť na konvenčných strojoch
- široké možnosti využitia.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Reklamné pútače, tabule a nápisy z nereze - výroba | Praha

Reklamné pútače, tabule a nápisy z nereze - výroba | Praha

Nesvetelnú reklamu z rôznych druhov materiálov a štýlov vyrába spoločnosť MOOS. Pre Vašu vonkajšiu reprezentáciu vytvárame neosvetlené reklamy z nereze, akrylátu, plastu, hliníku a polystyrénu. Záleží len na Vás, ako bude reklama vyzerať. Pripravíme reklamné pútače, tabule aj jednotlivé písmená ...

MOOS s.r.o.
Polykarbonát je odolný a ponúka rôzne možnosti využitia - Praha

Polykarbonát je odolný a ponúka rôzne možnosti využitia - Praha

Polykarbonát je odolný a flexibilný materiál, ktorý môžete využiť vo všetkých odboroch. V spoločnosti MOOS vám preto ponúkame polykarbonátové dosky s rôznymi rozmermi, ich rezanie a dopravu. Polykarbonát vám ponúka celý rad využitia. Hodí sa napríklad na: - Zasklievanie objektov - Strechy ...

MOOS s.r.o.
Svetelné reklamné tabule, boxy a panely Praha

Svetelné reklamné tabule, boxy a panely Praha

Svetelné reklamné tabule, boxy a panely v Prahe pre Vás efektívne a rýchlo zabezpečí spoločnosť MOOS s.r.o. Vyrábame a montujeme vonkajšiu svetelnú reklamu, panely, tabule, svetelné tabule, firemné štíty, cedule, reklamné stojany, signmaking, samostatné svietiace písmená, neóny, tabule ...

MOOS s.r.o.