Ponuka bola vložená dňa:31.07.2015

Interiérové a zatemňovacie rolety na mieru Praha

Interiérové a zatemňovacie rolety na mieru PrahaInteriérové a zatemňovacie rolety na mieru PrahaInteriérové a zatemňovacie rolety na mieru Praha

Spoločnosť HELLA svitící technika pre V8s pripravila v tomto období vhodné riešenie v podobe najrôznejších interiérových roliet, ktoré zatemnia miestnosť podľa Vašich predstáv a Vám sa tak bude lepšie spať.

Interiérové rolety spríjemnia Váš domov.
Interiérové rolety predstavujú okrem možnosti výrazne si predĺžiť spánok a príjemnú obmenu interiéru Vášho domu a taktiež aj jeho zútulnenie. Tieniaca technika od spoločnosti HELLA je vkusná a moderná a môže sa stať vhodným doplnkom Vášho interiéru. Z našej ponuky si vyberie každý, ponúkame nasledujúcu tieniacu techniku:
- zatemňovacie a kazetové rolety
- vertikálne žalúzie
- interiérové textilné rolety
- interiérové žalúzie
- plisé.

Naša ponuka tieniacej techniky zaručene uspokojí každého. Chcete, aby sa rolety vysúvali automaticky? Alebo by ste chceli tlačidlo na ich ovládanie priamo u postele? Žiadny problém, ponúkame pohodlné ovládanie motorom. Ak vám ale vyhovuje klasické ovládanie, zamerajte sa na rolety s kľučkou, madlom alebo šnúrou, ktoré sú určené pre ručné vyťahovanie. Doprajte si kvalitný spánok a spríjemnite vzhľad vášho domova. Investujte do tieniacej techniky od spoločnosti HELLA. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY