Ponuka bola vložená dňa:31.07.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Witzenmann Opava, spol. s r.o

Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc | Česká republika

Hadice pre samostatnú montáž koncoviek si už môžete nakúpiť sami. Vlastnoručne si ich totiž vyrobíte a namontujete, a to jednoducho a bez akéhokoľvek zvárania a spájkovania. Ako? Stačí si zakúpiť montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava.

Montážny kufor, ktorý vám v našej spoločnosti ponúkame, obsahuje všetko potrebné na výrobu a montáž hadíc RS 341 S00. Čo všetko vám teda montážny kufor ponúka? V kufri nájdete:

- náradie
- spotrebný materiál
- úderový lis
- rezák
- dve svorky
- matice z niklovej mosadze
- tesnenie TEMASIL
- zabezpečovacie zverné krúžky

Ak máte montážny kufor, nič vám už nebráni vo výrobe flexibilných hadíc RS 341 S00, ktorý skvelo využijete pre vedenie plynných a kvapalných médií. Postup je veľmi jednoduchý. Zmeriate a oddelíte potrebnú dĺžku hadice, nasadíte na ňu prevlečenú maticu a upevníte príslušnou svorkou. Potom niekoľkými údermi pohyblivou časťou lisu rozlisujete dve posledné vlny tak, aby ste vytvorili rovné ploché prírubové osadenie. Za rozlisované vlny potom nasuniete príslušný zaisťovací zverný krúžok a uzavriete ho. DO matíc na oboch koncoch hadice následne vložíte príslušné tesnenie a hadica je pripevnená na montáž. Pri montáži tak nemusíte zložito zháňať jednotlivé diely a zdržovať sa, naše montážne kufre ponúkajú všetko potrebné a pohromade.

Zaujíma vás, kde všade môžete hadice RS 341 S00 využiť? Možností je hneď niekoľko. Tieto flexibilné, odolné a vysoko funkčné celokovové hadice s paralelnou prstencovou vlnou skvelo obstoja ako pružné pripojenie pre rozvody zemného plynu, svietiplynu, koksárenského plynu aj bioplynu, ale aj pri vedení vykurovacieho oleja, pitnej a úžitkovej vody či stlačeného vzduchu. Hadice je možné ľubovoľne ohýbať a tvarovať presne podľa aktuálnych potrieb, sú tak skvelým flexibilným pripojením pre väčšinu spotrebičov.

Zakúpte si aj vy montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava. Získate plne vybavenú dielňu pre rýchlu výroby a montáž flexibilných hadíc.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc, Opava

Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc, Opava

Hadice pre samostatnú montáž koncoviek si už môžete nakupovať sami. Vlastnoručne si ju totiž vyrobíte a namontujete, a to jednoducho, bez akéhokoľvek zvárania a spájkovania. Ako? Stačí si zakúpiť montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava. Montážny kufor, ktorá vám v našej spoločnosti ...

Witzenmann Opava, spol. s r.o
Výroba HYDRA kompenzátory, kĺbové, axiálne kompenzátory

Výroba HYDRA kompenzátory, kĺbové, axiálne kompenzátory

Witzemnann Opava, spol. s r.o. je výrobca HYDRA kompenzátorov: - HYDRA Axiálne kompenzátory vyrábané ako viacplášťové kovové vlnovce z nerezovej ocele s veľkým výberom pripojovacích koncoviek, možné sú aj väčšie rozmery až do priemeru 12 m. Varianty - vodiace rúrky, zvláštne materiály, rôzne ...

Witzenmann Opava, spol. s r.o