Ponuka bola vložená dňa:11.08.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Truhlářství ZdeNo, s.r.o.

Stolárstvo, stolárska zákazková výroba nábytku na kľúč | Znojmo

Stolárstvo, stolárska zákazková výroba nábytku na kľúč | ZnojmoStolárstvo, stolárska zákazková výroba nábytku na kľúč | ZnojmoStolárstvo, stolárska zákazková výroba nábytku na kľúč | Znojmo

Kvalitná zákazková výroba nábytku na kľúč, to je (stolárstvo) Truhlařství ZdeNo, s.r.o.!

Naše stolárstvo Vám ponúka komplexný servis pri výrobe nábytku na zákazku, a to od jednoduchého príslušenstva až po zložité a výrobne náročné interiéry nielen domácností, ale aj firiem.
Podľa návrhov overených architektov a podľa priania klienta vyrobíme kuchyne, interiéry, kancelárske priestory, dvere, brány, schodiská, šatne a mnoho ďalšieho.
K dispozícii sú pre Vás aj odborne preškolení a skúsení pracovníci v stolárskom odbore, ktorí vyrobia nábytok na zákazku v tej najvyššej kvalite.

Vďaka priamej spolupráci s ostatnými dodávateľmi a firmami, dodávame všetky zákazky na kľúč.
Okrem stolárskych prác zabezpečíme aj čalúnnické, elektrikárske, inštalatérske a murárske práce. Nájdete nás v Prosiměřiciach u Znojma.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky, kde nájdete kompletnú ponuku našej stolárskej výroby.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Výroba moderných kuchynských liniek | Znojmo, Moravský Krumlov

Výroba moderných kuchynských liniek | Znojmo, Moravský Krumlov

Nechajte si vyrobiť kuchynskú linku na mieru! Kuchynské linky vyrábame nielen z kvalitného materiálu, ale aj s kvalitným kovaním a ďalšími prvkami. Vyrábame kuchynské linky ako v modernom prevedení, tak aj v klasickom štýle či z masívu. Linky vyrábame z kvalitnej českej dreviny s kvalitným ...

Truhlářství ZdeNo, s.r.o.