Ponuka bola vložená dňa:14.09.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Izolinvest s.r.o.

Realizácia hydroizolácie, strešné hydroizolačné fólie z PVC Zlín

Realizácia hydroizolácie, strešné hydroizolačné fólie z PVC ZlínRealizácia hydroizolácie, strešné hydroizolačné fólie z PVC ZlínRealizácia hydroizolácie, strešné hydroizolačné fólie z PVC Zlín

Na hydroizolačné práce je potrebné nájsť takú firmu, ktorá vykoná kvalitnú prácu, aby ste neskôr nemuseli riešiť problémy, ktoré sú so zle vykonanou hydroizoláciou spojené. Ušetrite si čas na hľadanie, spoločnosť Izolinvest s. r. o. je odborníkom na hydroizolácie a okrem iného dodáva aj strešné hydroizolačné fólie, ktoré sú z PVC.

Hydroizolačné fólie:
Logicroof V-RP, určená na ploché, či mierne šikmé strechy,
Logicroof V-SR, vhodná na strechy, ktoré sú členité,
Logicroof V-GR, pre terasy, balkóny a pochôdzne strechy,
Logicpool, využívaná pre bazény, žumpy a dokonca aj kúpaliská,
Izofol, fólie s rôznou hrúbkou, ktoré nachádzajú svoje využitie hlavne na pozemných častiach objektov, či v podzemí, kde presakuje voda, napríklad nádrže, jazierka, základy stavieb a pod.

Samozrejmosťou je poskytnutie našej poradenskej činnosti týkajúcej sa hydroizolácie. Využite naše odborné služby, ktoré realizujú iba kvalitne preškolení špecialisti a kontaktujte nás čo najskôr.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Izolácie striech, terás, balkónov, základov, izolačné práce Zlín

Izolácie striech, terás, balkónov, základov, izolačné práce Zlín

Ak chcete mať základy, či strechu svojho domu správne odizolované, je najlepším riešením obrátiť sa na spoločnosť Izolinvest s.r.o., ktorá realizuje aj izolačné práce na terasách a balkónoch. Izolačné práce realizujeme na: plochých strechách, terasách a balkónoch, bazénoch a ...

Izolinvest s.r.o.