Ponuka bola vložená dňa:30.10.2015
Zadávateľom ponuky je firma

T M T spol. s r.o. Chrudim

Valčekový dopravník výrazne zrýchli prevádzku vo všetkých priemyselných odvetviach

Valčekový dopravník výrazne zrýchli prevádzku vo všetkých priemyselných odvetviachValčekový dopravník výrazne zrýchli prevádzku vo všetkých priemyselných odvetviachValčekový dopravník výrazne zrýchli prevádzku vo všetkých priemyselných odvetviach

Valčekové dopravníky sú jednoduché a pritom detailne prepracované zariadenia vhodné pre dopravu kusových predmetov. Valčekový dopravník je možné prispôsobiť presne vašim potrebám - jeho základné parametre, ako je šírka, výška, typ či rozstup valčekov sú vždy stanovené s ohľadom na dopravované predmety a ich veľkosť, tvar aj množstvo.

Valčekové dopravníky vám radi dodáme aj s príslušenstvom pre väčšie výrobné či baliace linky či pre dopravníkové systémy.

Dodávame valčekové dopravníky v širokej škále prevedení - poháňané aj nepoháňané, priame, otočné, prekladače, zdvíhacie úseky alebo presúvacie. Samozrejmosťou je aj veľký výber príslušenstva k nielen valčekovým dopravníkom, od dorazov či stopérov cez zaraďovacie moduly až po prekladače, stohovače či roboty.

Aby bol valčekový dopravník stopercentne funkčný, je nutné mať spoľahlivý a výkonný riadiaci systém.

Ak o kúpe valčekových dopravníkov premýšľate, neváhajte sa na nás obrátiť, naši odborníci vám so všetkým radi poradia a predstavia jednotlivé typy i možnosti.

Naša spoločnosť TMT dodáva výrobky do celého sveta a veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov je tým najlepším dôkazom kvality našich služieb.
TMT je firma rýdzo česká, avšak so stabilným postavením na svetovom trhu. Vlastníme zázemie vlastnej výroby s najmodernejším zariadením a vybavením, vďaka ktorému vám môžeme ponúknuť kvalitné a spoľahlivé produkty.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY