Ponuka bola vložená dňa:07.11.2016

Podpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybe

Podpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybePodpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybePodpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybe

Ponúkame kvalitné podpazušné barly, ktoré pomáhajú pri pohybe po rôznych druhoch úrazov. Navštívte náš e-shop a vyberte si barly pre seba alebo svojich známych.
V ponuke nájdete nielen klasické drevené barly, ale aj odolné duralové alebo pre deti.
Séria DPB 10 sú barly pre dospelých vyrobené z polypropylénu a duralu. Máte na výber z veľkých, ktoré majú dĺžku až 1 540 mm alebo stredné s dĺžkou 1 330 mm. Oba druhy unesú váhu do 130 kg.
Drevené barly BPD 96 sú tvorené z buku a unesú až 100 kg. Všetky dospelé barly sú vhodné pre osoby s výškou zhruba okolo 175 cm.

Materiál sa ľahko udržiava, gumové a penové návleky do podpazušia a držadlá sú hygienické, pohodlná a dajú sa ľahko vymeniť.
Pre deti máme podpazušné barly, ktoré je možné nastavovať od 90 do 150 cm výšky dieťaťa. Majú protišmykové nadstavce a unesú až 100 kg váhy. Samotná barly vážia len do 0, 6 až 0, 8 kg.
Nenechajte sa obmedzovať svojím zranením a ďalej sa pohybujte samostatne s oporou našich podpazušných barlí.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Výroba, predaj barlí a palíc Praha

Výroba, predaj barlí a palíc Praha

Spoločnosť ERILENS s.r.o. vyrába a predáva: - francúzske predlakťové barly - podpazušné barly - vychádzkové palice - držiaky na barly. Pri vývoji a výrobe našich produktov kladieme dôraz najmä na kvalitu výrobku a zároveň na pohodlie pacienta. Všetky lokomočné pomôcky vyrábame v súlade s ...

ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
Rehabilitačné pomôcky, zdravotnícke vybavenie, Praha 6

Rehabilitačné pomôcky, zdravotnícke vybavenie, Praha 6

Rehabilitačné pomôcky a zdravotnícke vybavenie od spoločnosti Erilens so sídlom Prahe 6, ČR. Starostlivosť o chorého alebo starého človeka vyžaduje značné úsilie. Spoločnosť Erilens je tu pre to, aby vám starosť o druhú osobu maximálne uľahčila. Prichádza totiž s ponukou ošetrovateľských a ...

ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha