Ponuka bola vložená dňa:04.12.2015

Darčekové vína, víno ako darček Lednice na Morave

Darčekové vína, víno ako darček Lednice na MoraveDarčekové vína, víno ako darček Lednice na MoraveDarčekové vína, víno ako darček Lednice na Morave

Chcete potešiť svojich priateľov netradičným darčekom a zháňate darčekové víno? Alebo chcete použiť víno ako darček pre svojich blízkych?
Potom práve Vinárstvo Lednice Annovino, a.s. vína Lednicko-valtického areálu majú nachystané ako darčekové vína a darčekové sady vín, ktoré si môžete objednať, zakúpiť a potom milo potešiť skvelým darčekom.

Ak chcete niekomu venovať víno tak neváhajte a zakúpte si to najlepšie víno práve u nás. Vybrať si môžete z bielych, červených a ružových odrôd.

Pripravili sme pre Vás aj darčekové sady vín, aktuálnu ponuku sledujte na našom e-shope. Darčekové balenie, vínne kazety- VÍNA LEDNICKO-VALTICKÉHO AREÁLU ponúkame tiež v darčekových kartónoch na dve alebo tri fľaše. Špeciálna ponuka vína GRAND COLLECTION - exkluzívne darčekové balenie.

Naša spoločnosť považuje víno za najvhodnejší darček, ktorý je navyše oslobodený od daní. Vyberte si u nás z ponuky vín, pošlite nám logo alebo text želania, ktoré radi na víno venované ako darček použijeme a Vy tým urobíte svojim obchodným partnerom, blízkym, priateľom či zamestnancom radosť. Firemné víno Vám pripravíme podľa Vášho priania a požiadaviek.

Darujte a ochutnajte vína z Lednicko valtického areálu, ktoré sú výnimočné svojou chuťou aj vôňou. Naše vína získali množstvo ocenení v českých aj zahraničných súťažiach.
Vlajkovou loďou vinárstva sú vína odrody Rulandské šedé, ktoré vo výnimočných viničných tratiach Južných svahov a U Tehelni vo Valticiach dosahujú mimoriadnych kvalít. Ďalšou významnou pestovanou odrodou v našich viniciach je Tramín červený z vyhlásenej Lednickej trati V Starých.

Naše vína sú vhodné ako darček pre slávnostné príležitosti, svadby, firemné a spoločenské akcie aj pre milovníkov vína.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY