Ponuka bola vložená dňa:07.12.2015
Zadávateľom ponuky je firma

FRUJO, a.s.

Pekárenské a cukrárske náplne

Ak hľadáte firmu, kde nakúpite všetky potreby pre pekárov aj cukrárov, obráťte sa na veľkú potravinársku spoločnosť FRUJO, a.s. so sídlom v obci Tvrdonice pri obci Břeclav, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom produktov pre potravinársky priemysel. Máme obchodné zastúpenie po celom Slovensku a naše produkty sú jednoducho dostupné aj na slovenskom trhu.

Medzi naše ponúkané produkty patria: termostabilné kusové ovocné náplne, neovocné náplne termostabilné, ovocné nekusové náplne, náplne do šišiek, náplňové krémy, zeleninové náplne, práškové zmesi.

Kusové ovocné náplne ponúkame s príchuťou kiwi, čučoriedka, marhuľa, jahoda, višňa, pomaranč, čierne ríbezle, malina, hruška a jablko.
Ovocné náplne majú vysoký podiel ovocia a predávame ich v 12 kg balení.

Neovocné náplne ponúkame s príchuťou vanilka, karamel, čokoláda a vaječný likér.
Predávame v 12 kg balení.

Z ovocných nekusových náplní ponúkame lekvár, lekvárovú náplň, dreňovú marhuľu, marhuľu do šišiek, záhradnú zmes, marhuľu, marhuľu s rumom a záhradné ovocie.
Predávame v 12 kg balení.

Náplňové krémy ponúkame s príchuťou vaječný likér, lieskový oriešok, arašidová náplň, čokoládová náplň, vanilka, káva, tiramisu, nugát a karamel.
Náplňové krémy predávame v 12 kg balení, je ale možné zakúpiť aj kartón - 10 kg.

Zeleninové náplne ponúkame vo variantoch s príchuťou špenát - cesnak, cigánska - pikantná, bolonská príchuť a mexiko s kukuricou.
Predávame taktiež v 12 kg balení.

Práškové zmesi ponúkame na krémy za studena a na trené hmoty.
Krémy za studena v prášku s príchuťou vaječný likér, vanilkový krém, čokoládový krém a jogurtový krém.
Trené hmoty v tmavom a svetlom prášku.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Kvalitné pečenie s chuťou - produkty TOJE pre pekárov a cukrárov

Kvalitné pečenie s chuťou - produkty TOJE pre pekárov a cukrárov

Vyskúšajte pekárenské a cukrárenské náplne tej najvyššej kvality. Využiť ich môžete v pekárňach, cukrárňach, pri výrobe plnených knedlí či perníkov, palaciniek, pri výrobe čajového pečiva, plnených tyčiniek či oblátok. Vďaka veľmi šetrnému spracovaniu a aseptickej výrobe sú pekárenské a ...

FRUJO, a.s.
Potravinárske produkty TOJE - záruka českej kvality a dokonalej chuti

Potravinárske produkty TOJE - záruka českej kvality a dokonalej chuti

Cukrári, pekári, zmrzlinári, kuchári, a vôbec všetci, čo radi pečú, varia či maškrtia, ocenia širokú ponuku potravinárskych produktov spoločnosti Frujo, a.s., ktorá predáva pod obchodnou značkou TOJE špičkové produkty pre profesionálne potravinársky trh, produkty pre pekárov, cukrárov, na výrobu ...

FRUJO, a.s.