Ponuka bola vložená dňa:12.12.2015
Zadávateľom ponuky je firma

ROMAn s.r.o.

Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách, Praha

Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách, PrahaProtihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách, Praha

Priemyselné haly majú väčšinou problém so šírením hluku. Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny od spoločnosti ROMAn s.r.o. Praha tento problém účinne riešia.

K odhlučnenie sa využívajú tzv. RS panely, z ktorých je možné zmontovať protihlukové kabíny a zásteny na mieru, presne podľa potrieb každého zákazníka. Kabínu je možné vyrobiť v akejkoľvek veľkosti, od protihlukového zakrytia kompresora, až po niekoľko metrov vysoké zásteny. Využívajú sa najmä vo výrobných halách a priemyselných prevádzkach. RS panely spĺňajú prísne požiadavky SŽDC (Správa železničnej dopravnej cesty).

Vybrať si môžete nielen veľkosť, ale aj farbu, pretože RS panel je možné nalakovať do akéhokoľvek odtieňa RAL.
Protihlukové zásteny a kabíny môžu mať aj okná či dvere, samozrejme aj v protihlukovom prevedení.

Ak potrebujete odhlučnenie pre priemyselnú halu alebo prevádzku, neváhajte a obráťte sa na spoločnosť ROMAn s.r.o. z Prahy. Riešenie na mieru vytvoria určite aj pre Vás!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za dobrú cenu

Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za ...

Vadí Vám nepríjemný a monotónny hluk, ktorý vydávajú stroje vo Vašej výrobnej hale či klimatizácia alebo tepelné čerpadlo priamo u Vás doma? Firma ROMAn s.r.o. má pre Vás nové riešenie v podobe ich odhlučnenia pomocou tzv. SR panelov. Jedná sa o protihlukové pozinkované panely, ktoré hluk ...

ROMAn s.r.o.