Ponuka bola vložená dňa:05.01.2016
Zadávateľom ponuky je firma

FRUJO, a.s.

Kvalitné pečenie s chuťou - produkty TOJE pre pekárov a cukrárov

Kvalitné pečenie s chuťou - produkty TOJE pre pekárov a cukrárovKvalitné pečenie s chuťou - produkty TOJE pre pekárov a cukrárov

Vyskúšajte pekárenské a cukrárenské náplne tej najvyššej kvality. Využiť ich môžete v pekárňach, cukrárňach, pri výrobe plnených knedlí či perníkov, palaciniek, pri výrobe čajového pečiva, plnených tyčiniek či oblátok.

Vďaka veľmi šetrnému spracovaniu a aseptickej výrobe sú pekárenské a cukrárenské náplne TOJE tým najkvalitnejším základom pre výrobu najchutnejších koláčov, šišiek, dezertov, zákuskov a iných sladkostí.
V ponuke TOJE nájdete ovocné termostabilné náplne, hotové termostabilné pudingy, náplne do šišiek, náplňové krémy, zeleninové termostabilné náplne a ďalšie.

Dajte jedlu tú správnu šťavu - my vieme, čo ľuďom naozaj chutí a snažíme sa, aby varenie bolo jednoduché a efektívne. To ocenia predovšetkým reštaurácie a penzióny, hotelové kuchyne, závodné či školské jedálne. S použitím produktov TOJE pre gastronómiu a food service jednoducho pripravíte chutné a zdravé jedlá.
Privítajte vo svojej kuchyni nových, šikovných pomocníkov: TOJE polievkové základy a šťavy k mäsu, základy na omáčky, hotové omáčky a korenené zmesi. Väčšina produktov už neobsahuje glutaman sodný, konzervačné látky ani syntetické farbivá. Všetko je vyrobené z prvotriednych surovín, vďaka čomu môžete jedlá s použitím produktov food service TOJE servírovať aj v školských jedálňach.
Ponúkame aj polotovary pre potravinársky priemysel tej najvyššej kvality.

Pod obchodnou značkou TOJE vyrába spoločnosť Frujo, a.s. zmrzlinové zmesi a zmrzlinové pasty, pekárenské a cukrárenské náplne a krémy, sirupy, dezertné polevy a toppingy a produkty pre gastronómiu, food service a catering. V produktoch TOJE sa snúbi jednoduchosť s tou najvyššou kvalitou od tradičného českého výrobcu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Potravinárske produkty TOJE - záruka českej kvality a dokonalej chuti

Potravinárske produkty TOJE - záruka českej kvality a dokonalej chuti

Cukrári, pekári, zmrzlinári, kuchári, a vôbec všetci, čo radi pečú, varia či maškrtia, ocenia širokú ponuku potravinárskych produktov spoločnosti Frujo, a.s., ktorá predáva pod obchodnou značkou TOJE špičkové produkty pre profesionálne potravinársky trh, produkty pre pekárov, cukrárov, na výrobu ...

FRUJO, a.s.
Pekárenské a cukrárske náplne

Pekárenské a cukrárske náplne

Ak hľadáte firmu, kde nakúpite všetky potreby pre pekárov aj cukrárov, obráťte sa na veľkú potravinársku spoločnosť FRUJO, a.s. so sídlom v obci Tvrdonice pri obci Břeclav, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom produktov pre potravinársky priemysel. Máme obchodné zastúpenie po celom Slovensku a naše ...

FRUJO, a.s.