Zadávateľom ponuky je firma JOPL s.r.o.


Prestavba vozidla na etanol E85 vám ušetrí tisíce ročne, Česká republikaJazda autom je každodennou súčasťou života väčšiny z nás. Je ale možné cestovať tak, aby nám pohonné hmoty neruinovali rozpočet? Odpoveď na túto otázku pozná firma JOPL z Lipníku nad Bečvou (okres Přerov, Česká republika). Zaoberáme sa totiž prestavbou vozidiel na etanol E85. Vďaka nám tak môžete ročne ušetriť tisíce korún a navyše budete šetrní aj k životnému prostrediu.

Prestavba vozidiel na etanol E85 má množstvo výhod. Cena tohto paliva je iba 24 až 26 korún za liter. Pri každom tankovaní teda ušetríte stovky korún. Etanol E85 možno navyše ľubovoľne miešať s palivom Natural 95. Sami si tak podľa potreby určíte, aké palivo chcete práve tankovať.

Prestavba vozidla na etanol E85 je rýchla a nenákladná. Nemusíte utrácať za prídavné nádrže ani za následné kontroly systému, jednoducho vám namontuje jednu z prestavbových sád a môžete začať šetriť. Pretože vo firme JOPL dbáme najmä na kvalitu, máme pre vás len osvedčené a zákonom schválené prestavbové sady od zahraničných výrobcov. Vybrať si môžete z nasledujúcich možností prestavby vozidla na etanol:

- ELOTEC EC-85
- FLEXCAR Professional
- FLEXCAR

Jazdenie na etanol E85 je nielen lacné ale aj ekologické. Znížite emisie svojho motora až o 70% a šetríte tak životné prostredie. Pôžitok z rýchlej jazdy ale s prestavbou vozidla na etanol nekončí. Naopak. Zvýšite výkonnosť svojho motora a užijete si dynamickejšiu jazdu. Vy ešte nejazdíte na etanol? Navštívte nás ešte dnes a ušetrite nemalé peniaze.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Pneuservis Česká republika - rýchla výmena pneumatík aj predaj náhradných dielov

Pneuservis Česká republika - rýchla výmena pneumatík aj predaj náhradných dielov

Ak hľadáte spoľahlivý pneuservis, kde sa vám postarajú o rýchlu výmenu pneumatík a taktiež vám zabezpečia náhradné diely a odťahovú službu pre vaše nepojazdné vozidlo, tak sa obráťte na firmu JOPL, ktorá sa vám o všetko postará. Náš ...