Ponuka bola vložená dňa:28.01.2016
Zadávateľom ponuky je firma

Schicht, s.r.o.

Spolpharma; Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom, Česká republika

Spolpharma; Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom, Česká republikaSpolpharma; Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom, Česká republikaSpolpharma; Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom, Česká republika

Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom patria do každej domácnosti. Spolpharma má tradíciu v kozmetickej a dentálnej hygiene.

Zuby ako perličky a bielizeň belšia než biela. Vďaka kvalitným českým výrobkom budete mať oboje a ešte za slušnú cenu. Nájdete u nás aj známe značky Jeleň, Pitralon, Merkúr a ďalšie.

Vyrábame kvalitné česká mydlá, pracie prášky, kozmetiku a produkty pre dentálnu hygienu, ktoré poznali už rodičia súčasnej najstaršej generácie. Sú naším dedičstvom a my toto dedičstvo poctivosti a kvality strážime aj pre nasledujúce generácie.

Špecializujeme sa na kontraktačnú výrobu pre popredné české aj nadnárodné spoločnosti. Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou zubných pást, ústnych vôd a pleťovej, telovej, vlasovej či detskej kozmetiky.

A čo konkrétne u nás napríklad nájdete?

- NAMO namáčací prostriedok
- MERKUR pracie prášky
- MERKUR aviváže
- JELEN jadrové mydlo
- PITRALON vodu po holení
- OLIMON vodu pred aj po holení

Nekupujte predražené zahraničné výrobky a radšej podporte český trh kúpou produktov, na ktorých výrobe si dávame záležať.

Nie nadarmo sa hovorí zlaté české ručičky. A keď sa k nim pridá aj chuť do práce, dlhoročné skúsenosti, tradícia, poctivosť a priaznivá cena, nezostáva už žiadny dôvod, prečo nakupovať inde.

Svojich zákazníkov si vážime. Prajeme si totiž, aby ste sa s dôverou vracali k našim výrobkom.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Prací prášok MERKUR - tradícia od výrobcu, Česká republika

Prací prášok MERKUR - tradícia od výrobcu, Česká republika

Tradičný výrobca pracích práškov Spolpharma vyvinul svieže bezfosfátové pracie prášky značky MERKUR. Pracie prášky MERKUR perfektne vyperú biele alebo farebné prádlo už pri nízkych teplotách. Chcete mať úžasne biele prádlo alebo zachovať farebnému prádlu jeho sýtosť farieb? Alebo ešte lepšie - ...

Schicht, s.r.o.
Pitralon voda po holení od tradičného českého výrobcu, Česko

Pitralon voda po holení od tradičného českého výrobcu, Česko

Majte príjemný pocit z vody po holení - Pitralon od tradičného českého výrobcu. Pitralon - voda po holení osvieži každého muža. Spoznajte dokonalú a sviežu vôňu Pitralonu - vody po holení. Tradičný český výrobca Spolpharma, dbá už o mužskú tvár mnoho rokov. Po tejto vode po holení budete mať ...

Schicht, s.r.o.
Výroba pracích práškov, prostriedkov na pranie, aviváže Merkur, mydlá Jelen, kozmetiky Pitralon a Olimon

Výroba pracích práškov, prostriedkov na pranie, aviváže Merkur, mydlá ...

Spolpharma s.r.o., Ústí nad Labem. Výroba dentálnej hygieny a kozmetiky Olomouc. Firma sa špecializuje na kontraktačné výrobu kozmetickej výroby a výrobkov dentálnej hygieny pre predné tuzemské aj nadnárodné spoločnosti. Ide predovšetkým o sortiment zubných pást a ústnych vôd, výrobky pleťovej a ...

Schicht, s.r.o.