Ponuka bola vložená dňa:04.04.2016
Zadávateľom ponuky je firma

MITERAL Ing. Alice Smejkalová

Vybavenie autoservisov a pneuservisov, karosární, zariadenia za dostupnú cenu, Brno

Vybavenie autoservisov a pneuservisov, karosární, zariadenia za dostupnú cenu, BrnoVybavenie autoservisov a pneuservisov, karosární, zariadenia za dostupnú cenu, Brno

Predaj, veľkoobchod - vybavenie autoservisov a pneuservisov, zariadenia pre karosárne, klimatizácie, plničky, skúšobne bŕzd a ďalšie vybavenie od firmy MITERAL Ing. Alice Smejkalová, z Brna.

Ak chcete vybaviť Váš autoservis či pneuservis, vyskúšajte nás. Firma MITERAL z Brna sa zameriava na vybavenie autoservisov a pneuservisov pre osobné, nákladné vozidlá a autobusy.
Nami dodávané zariadenia sú určené pre značkové, ale aj neznačkové autoservisy.
Vlastníme vybavenie v špičkovej kvalite, ktoré spĺňa náročné technické požiadavky.
Predávame plničky klimatizácie, poplachové sady, prístroje na geometriu podvozkov, skúšobne bŕzd a testovacie linky, diagnostiky motorov, vybavenie pre karosárne.
Ďalej si u nás môžete zakúpiť aj oleje a mazacie tuky, nabíjačky autobatérií, zváračky a plazmové rezanie, zdviháky a hevery. Vybavenie, ktoré si u nás vyberiete Vám privezieme, sprevádzkujeme a zabezpečíme aj preškolenie obsluhy.
Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Dodávka, vybavenie pre autoservisy - mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONI

Dodávka, vybavenie pre autoservisy - mobilné stĺpové zdviháky pre ...

Predaj, servis, dodávka vybavenie pre autoservisy a pneuservisy, mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONI ST 1065, to všetko zakúpite u firmy MITERAL Ing. Alice Smejkalová. Potrebujete do Vašej prevádzky zakúpiť mobilné stĺpový zdvihák? Potom neváhajte a vyskúšajte ...

MITERAL Ing. Alice Smejkalová