Ponuka bola vložená dňa:14.04.2016
Zadávateľom ponuky je firma

MITERAL Ing. Alice Smejkalová

Dodávka, vybavenie pre autoservisy - mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONI

Dodávka, vybavenie pre autoservisy - mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONIDodávka, vybavenie pre autoservisy - mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONIDodávka, vybavenie pre autoservisy - mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONI

Predaj, servis, dodávka vybavenie pre autoservisy a pneuservisy, mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje Stertil KONI ST 1065, to všetko zakúpite u firmy MITERAL Ing. Alice Smejkalová.

Potrebujete do Vašej prevádzky zakúpiť mobilné stĺpový zdvihák? Potom neváhajte a vyskúšajte nás.

Naša firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová, dodáva okrem iného aj mobilné stĺpové zdviháky pre traktory a stavebné stroje.
Sú ideálnym riešením všade tam, kde je potrebné zdvihnúť poľnohospodársky stroj, traktor, ťažké stavebné stroje, lesné stroje, alebo ťažké požiarne vozidlo a pod.

U nás sú k dispozícii mobilné stĺpové hydraulické zdviháky Steril KONI ST 1065 v bezkáblovom prevedení, ktoré nie sú náročné na údržbu. Steril KONI ST 1065 pracuje na hydraulickom princípe, má nosnosť 6, 5 tony na každý stĺp. Je možné prepojiť medzi sebou až 28 stĺpov. Predávame aj vrátane sady adaptérov pre veľké kolesá. Neváhajte a obráťte sa na nás.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Vybavenie autoservisov a pneuservisov, karosární, zariadenia za dostupnú cenu, Brno

Vybavenie autoservisov a pneuservisov, karosární, zariadenia za ...

Predaj, veľkoobchod - vybavenie autoservisov a pneuservisov, zariadenia pre karosárne, klimatizácie, plničky, skúšobne bŕzd a ďalšie vybavenie od firmy MITERAL Ing. Alice Smejkalová, z Brna. Ak chcete vybaviť Váš autoservis či pneuservis, vyskúšajte nás. Firma MITERAL z Brna sa zameriava na ...

MITERAL Ing. Alice Smejkalová