Ponuka bola vložená dňa:18.04.2016

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT, Česká republika

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT, Česká republikaBentonitové tesniace rohože EUROBENT, Česká republikaBentonitové tesniace rohože EUROBENT, Česká republika

Bentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM Internation z Českej republiky.

EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká tenký tesniaci materiál, ktorý má vlastnosti ochrany životného prostredia, vyniká ľahkou manipuláciou pri pokladaní, má kontrolovanú kvalitu a presne definovanú nepriepustnosť.

Používajú sa vždy tam, kde je nutné stavbu kvalitne utesniť. Pre spodné alebo vrchné tesnenie môže byť minerálne tesnenie čiastočne alebo úplne nahradené bentonitovou rohožou.

Pre viac informácií o rôznych druhoch rohoží navštívte našu webovú stránku.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Granulovaný BENTONIT MQ Bento, Česká republika

Granulovaný BENTONIT MQ Bento, Česká republika

Granulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. z Českej republiky. Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade získava prípravok schopnosť absorpcie - ...

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit