Ponuka bola vložená dňa:18.04.2016

Granulovaný BENTONIT MQ Bento

Granulovaný BENTONIT MQ Bento

Granulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade získava prípravok schopnosť absorpcie - zachytenie pachov a pár, olejov a tekutín z podstielky zvierat, schopnosť kultivácie - vyvažuje vlhkosť zeminy pre rastliny, zúrodňuje piesčité pôdy zadržiavaním vody a bráni priesaku do podorničia v minerálnych hnojivách, tesniacu schopnosť - proti prieniku vody do nádrží, hrádzí a podložia parkovísk a skladov.

Bentonit je prírode neškodný.
Vybrať si môžete z dvoch typov zásypu s rozdielnou zrnitosťou buď 0, 5-2 mm alebo 0-2 mm. Oba druhy obsahujú minimálne 60% montmorillonitu a 3-7% vlhkosti. PH sa pohybuje 7, 5 - 9, 5.

Pri objednávke volajte na telefónne číslo +420 476 100 933 alebo navštívte naše webové stránky.Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Bentonitové tesniace rohože EUROBENT

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT

Bentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM INTERNATIONAL. EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká tenký tesniaci materiál, ktorý má vlastnosti ochrany životného ...

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit