Ponuka bola vložená dňa:25.05.2016

Priemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametrami

Priemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametramiPriemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametramiPriemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametramiPriemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametramiPriemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametramiPriemyselné kamery a strojové videnie Praha - priemyselné kamery s rôznymi rozlišovacími parametrami

Potrebujete vo firme ušetriť výrobné náklady a rozmýšľate ako na to? Pomôcť by vám mohlo strojové videnie alebo priemyselné kamery od firmy Blumenbecker Prag.

Kamerové systémy predstavujú nové odvetvie v oblasti priemyselnej automatizácie liniek, a to najmä vďaka svojej vysokej presnosti a rýchlosti spracovania obrazu. Najčastejšie sa používajú pri kontrole kvality výroby, meraní a identifikácii výrobku. Včasnou identifikáciou a vylúčením nepodarkov, ktoré vznikli pri výrobnom procese, sa zásadne znižujú počty reklamácií. Takto si zabezpečíte nielen väčšiu spokojnosť vašich zákazníkov, ale aj prosperitu a dobré meno pre vašu spoločnosť.

Pri strojovom videní pomáhajú dnes aj priemyselné kamery, ktoré nevyžadujú spoluprácu s nadradeným PC. Tieto kamery disponujú vlastným zabudovaným procesorom s niekoľkými binárnymi výstupmi. Tieto kamery sa označujú ako tzv. "inteligentné kamery" (angl. smart camera). Kamery je možné vyberať v rôznych výkonových škálach a s rôznymi možnosťami pripojenia k ďalším zariadeniam. V prípade veľmi náročných aplikácií a vysokých nárokov je nutné kameru prepojiť s nadradeným PC.

Najčastejšie máme v ponuke priemyselné kamery s týmito rozlišovacími parametrami:

- od 640x480 pixlov - 1600x1200 pixlov (bežne sa používa rozlíšenie 1024x768 pixlov, pretože spĺňa kompromis medzi cenou a výkonom)
- 3D kamera - dokáže spracovať 3D profil výrobku

Použitie priemyselných kamier pre strojové videnie vo výrobe predstavuje jeden zo súčasných trendov automatizácie výroby.
Spoločnosť Blumenbecker Prah zabezpečí dodávku a inštaláciu kamier, prípadne celého systému do vašej novej, resp. súčasnej technológie. Je to rozhodne cesta, ako relatívne v krátkom čase zlepšiť nielen kvalitu vašich výrobkov, ale aj spokojnosť vašich zákazníkov.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Roboty KUKA pomôžu vášmu priemyselnému odvetviu Praha - Roboti pre Vašu aplikáciu

Roboty KUKA pomôžu vášmu priemyselnému odvetviu Praha - Roboti pre Vašu ...

Chcete vo svojej prevádzke využiť robotické bunky? V tom prípade kontaktujte spoločnosť Blumenbecker Prag, ktorá dodáva robotické pracoviská tzv. na kľúč a v súlade so všetkými vašimi dohodnutými požiadavkami. Roboty KUKA sú presne to pravé pre Vaše priemyselné odvetvie. V oblasti robotiky sa ...

Blumenbecker Prag s.r.o. Průmyslová automatizace Praha