Zadávateľom ponuky je firma ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha


Dermatovenerológia Praha - pomoc pri kožných ochoreniach u žien aj mužov - moderný spôsob liečbyDermatovenerologické centrum spoločnosti ON CLINIC, s.r.o. so sídlom v Prahe sa venuje dermatovenerologickej starostlivosti u žien aj mužov každej vekovej kategórie.

V našom centre sa zameriavame na ľahké a stredné formy uhrovitosti, zápalového ochorenia vlasových vačkov a žliaz, ktoré sa objavujú u pubertálnych detí a môžu pretrvávať do 40 rokov.
Taktiež liečime perorálna dermatitídu, nepríjemný výsev vyrážok v okolí úst v dôsledku nevhodnej kozmetiky alebo zubnej pasty a mastí. Liečba sa skladá predovšetkým z vynechania dráždivých prostriedkov.

Ružovka - rosacea - sa vyskytuje u osôb v stredných rokoch začervenaním tváre a niekedy aj zápalmi očných viečok a spojiviek. Toto ochorenie liečime pomocou najnovších vedeckých skúmaní.
Naši odborníci a lekári sa postarajú o vyliečenie či zníženie ekzémových prejavov na Vašej koži a poradia Vám pri používaní liečivých prostriedkov a mastí, predovšetkým tých s kortikosteroidmi.
Pomôžeme vám s plesňovým ochorením na rukách, nohách aj s chorobnými prejavmi na mužských a ženských genitáliách.
Nenechávajte kožné ochorenie zájsť príliš ďaleko. Navštívte naše zdravotné zariadenie v Prahe a nechajte sa kvalitne vyšetriť a ošetriť.

Dermatovenerologické centrum, dermatológia, kryoterapia, kryostimulácia, moderné spôsoby liečby.
Predstavujeme Vám kožnú ordináciu s rozšíreným spektrom diagnostiky a liečby kožných ochorení - dermatovenerológie.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Liečba hemoroidov, hemeroidy Praha - možnosť návštevy špecialistu - proktológa bez doručenia obvodného lekára

Liečba hemoroidov, hemeroidy Praha - možnosť návštevy špecialistu - proktológa bez doručenia obvodného lekára

Spoločnosť ON CLINIC s.r.o., vykonáva liečbu hemomoidov alebo hemeriodov v Prahe v neštátnom zdravotníckom zariadení s bohatými dlhoročnými skúsenosťami. Pacientom ponúkame ambulantnú liečbu hemoroidov a fissúr (análnych ...


Hemoroidy bez operácie, bez zbytočnej bolesti Praha Brno Česká republika

Hemoroidy bez operácie, bez zbytočnej bolesti Praha Brno Česká republika

Spoločnosť ON CLINIC, s.r.o., pobočka ProctoClinic má 18-ročné skúsenosti s odstraňovaním hemoroidov, a to ambulantne a bez zbytočnej bolesti. Naša súkromná klinika sa špecializuje na odstraňovanie hemoroidov a fissúr (trhlín) bez ...