Ponuka bola vložená dňa:27.02.2017

Laboratórne váhy predaj Praha - bez nás sa v dnešnej dobe nezaobíde žiadne laboratórium

Laboratórne váhy predaj  Praha - bez nás sa v dnešnej dobe nezaobíde žiadne laboratóriumLaboratórne váhy predaj  Praha - bez nás sa v dnešnej dobe nezaobíde žiadne laboratóriumLaboratórne váhy predaj  Praha - bez nás sa v dnešnej dobe nezaobíde žiadne laboratórium

Spoločnosť Mettler - Toledo sa zameriava na výrobu a predaj váh pre rôzne odvetvia ako napríklad pre zdravotníctvo, laboratóriá, školy a pod.

Laboratórne váhy sa využívajú predovšetkým v laboratóriách, vo výskumných ústavoch či farmaceutickom priemysle. V týchto odvetviach je veľmi dôležitá presnosť a váhy sa preto testujú tak, aby ich presnosť bola väčšia ako 0, 01 g.

Váhy sú vybavené skrinkou proti prúdeniu vzduchu, čo zabezpečí čo najpresnejšie výsledky váženia. Jednoduché ovládanie, čistenie váh a bezpečnosť sú u laboratórnych váh Mettler - Toledo samozrejmosťou.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Predaj priemyselných váh a snímačov Praha

Predaj priemyselných váh a snímačov Praha

Spoločnosť Mettler - Toledo, s.r.o. ponúka na predaj priemyselné váhy a snímače. Sme dodávateľom presných meracích prístrojov a služieb v oblasti váženia a analýzy. Na českom trhu pôsobíme už 20 rokov. V našom sortimente nájdete: - prenosné, stolné, počítačové váhy - multifunkčné a laboratórne ...

Mettler - Toledo, s.r.o. Přesné průmyslové váhy Praha