Ponuka bola vložená dňa:04.10.2016
Zadávateľom ponuky je firma

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Obalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republika

Obalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republikaObalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republikaObalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republika

Hľadáte výrobcu a predajcu fliaš na víno? Ak hľadáte aj iné obalové sklo, vyskúšajte nás. Naša akciová spoločnosť Sklárny Moravia z Českej republiky, je výrobca a dodávateľ obalového skla. Nájdete nás v Úsobrne. Na výber ponúkame rôzne fľaše na alkohol.
Predávame fľaše na víno, likéry, taktiež zaváraninové poháre potrebné v potravinárstve, rôzne kozmetické flakóny, prípadne aj laboratórne sklo.
Predávame aj reagenčné fľaše, kvapkacie fľaše, prachovnice, byretové fľaše. Vyrobené sklo môže byť čírej, čiernej, hnedej a zelenej farby. Objemy sú od 50 ml do 2 500 ml. Ďalej ponúkame aj ďalšie služby - napríklad spracujeme nový dizajn, vyrobíme formy, balíme podľa požiadaviek zákazníka a pod. Neváhajte a kontaktujte nás, veríme, že budete spokojní.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY