Ponuka bola vložená dňa:05.10.2016
Zadávateľom ponuky je firma

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Priemyselné armatúry, pohony, výroba krátkozdvihových a neštandardných valcov, Opava, Česká republika

Priemyselné armatúry, pohony, výroba krátkozdvihových a neštandardných valcov, Opava, Česká republikaPriemyselné armatúry, pohony, výroba krátkozdvihových a neštandardných valcov, Opava, Česká republikaPriemyselné armatúry, pohony, výroba krátkozdvihových a neštandardných valcov, Opava, Česká republika

Hľadáte firmu, ktorá sa venuje priemyselným armatúram a pohonom?
V tom prípade neváhajte a obráťte sa na nás. Naša spoločnosť FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., so sídlom v Brne, ale pobočku nájdete aj v Opave v Českej republike. Naša činnosť je zameraná na oblasť pneumatických systémov a priemyselných armatúr, výrobu pneumatických "ISO" valcov a výrobu krátkozdvihových a neštandardných valcov, bezpiestnicových valcov OSP-P.
Certifikát systému riadenia kvality ČSN EN ISO 9001:2001 (audit vykonala spoločnosť ITI-TÜV Praha). Naša firma dodáva - pneumatické valce, lineárne pneumatické a elektrické pohony, pomocné lineárne vedenia, priemyselné tlmiče rázov, koncové snímače, ručné pneumatické elektrické ventily, ISO ventily, Ex ventily, PIEZO ventily, úpravné jednotky vzduchu, filtre, regulátory, tlakové maznice, vstrekovacie maznice, chladiace, absorpčné a membránové sušiče, vákuová technika, ejektory, prísavky PIAB pneumatické rotačné motory ATLAS COPCO, skrutkovanie, hadice a rýchlospojky a iné. Neváhajte a oslovte nás.

Viac informácií na našich webových stránkach.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY