Ponuka bola vložená dňa:16.10.2017
Zadávateľom ponuky je firma

Zekof, s.r.o.

Presné výpalky s hrúbkou 1 - 200 mm, Česká republika

Presné výpalky s hrúbkou 1 - 200 mm, Česká republikaPresné výpalky s hrúbkou 1 - 200 mm, Česká republikaPresné výpalky s hrúbkou 1 - 200 mm, Česká republika

Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám zabezpečí presné rezanie výpalkov? Firma Zekof, s.r.o. v Lošticiach u Šumperka neďaleko Olomouca vykonáva rezanie výpalkov na plynových a plazmových palíc pracoviskách.

Svoje služby poskytujeme nielen v celom Olomouckom kraji, ale aj po celej Českej a Slovenskej republike a v zahraničí.

Na rezanie výpalkov má firma Zekof, s.r.o. k dispozícii špičkové plynové a plazmové páliace pracovisko, kde sú výpalky rezané v hrúbkach 1 - 200 mm.

Výpalky je ďalej možné tryskať na našich tryskacích zariadeniach a taktiež ich ďalej opracovávať. Podľa dohody so zákazníkom zabezpečíme aj dopravu výpalkov, a to do dvadsiatich štyroch hodín.

Sme vybavení tými najlepšími obrábacími a meracími strojmi, vďaka ktorým sme schopní realizovať vašu zákazku rýchlo a veľmi presne.

Dodávka kvalitných služieb a spokojnosť zákazníkov je pre nás vždy na prvom mieste!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Kompletná strojárska výroba - sústruženie, kovoobrábanie, frézovanie Olomouc, Šumperk

Kompletná strojárska výroba - sústruženie, kovoobrábanie, frézovanie ...

Odborníkom na sústruženie, kovoobrábanie a frézovanie je spoločnosť Zekof, s.r.o. so sídlom v Šumperku (Česká republika), ktorá vám zabezpečí kompletnú strojárenskú výrobu a opracovanie presných aj technologicky náročných súčiastok, odliatkov, zvarencov alebo rotačných dielov. Svoje služby ...

Zekof, s.r.o.