Ponuka bola vložená dňa:15.11.2016
Zadávateľom ponuky je firma

PRIEMYSELNÉ PODLAHY A - Z, s. r. o.

Priemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové panely, Slovensko

Priemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové panely, SlovenskoPriemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové panely, SlovenskoPriemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové panely, Slovensko

Potrebujete priemyselnú podlahu? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať, realizujeme aj pokládky priemyselných podláh po celom Slovensku.

Po oprave či montáži našou firmou, už tento problém nebudete musieť riešiť. Navyše máme aj technológiu, ktorá spočíva v rýchlej oprave podlahových plôch v priemyselných halách, skladoch, vo výrobných prevádzkach všetkých druhov, ale taktiež v autoservisoch či pneuservisoch a pod...

Podlahové panely z PVC sa inštalujú bez lepenia a je možné ich zaťažiť až do 6 ton / dm2. Podlahy je možné opravovať behom výroby, a to všetko suchou cestou.

Inštalujeme rozoberateľný podlahový systém. Podlahy sú protišmykové, záťažové a chemicky odolné. Ak chcete vyriešiť opravu podláh čo najvýhodnejšie, obráťte sa na nás.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY