Ponuka bola vložená dňa:24.11.2016

Privarovací kužeľ - kompatibilný s vŕtaním a skrutkovaním | Schwer Fittings

Privarovací kužeľ - kompatibilný s vŕtaním a skrutkovaním | Schwer FittingsPrivarovací kužeľ - kompatibilný s vŕtaním a skrutkovaním | Schwer FittingsPrivarovací kužeľ - kompatibilný s vŕtaním a skrutkovaním | Schwer Fittings

Pre stroje a zariadenia sú privarovacie kužele ideálne z dôvodu kombinácie s rôznymi ďalšími typmi skrutkovania (kužeľ 24°). Kombinácia je možná s kužeľovým alebo nerezovým skrutkovaním.

Na kombinovanie je najvhodnejšie nerezové a kužeľové skrutkovanie. Nerezové skrutkovanie s privarovacím kužeľom, so zárezným prstencom a v neposlednom rade nerezové skrutkovanie vrátane hadicových armatúr s kužeľom 24°.

U kužeľov je strana zváracej rúrky adaptovaná hrúbke a priemeru pre obvyklé proporcie predávaných rúrok.

Medzi skrutkovaním a zváracou rúrkou je tesnenie - O-krúžok. Ten je upevnený na kuželi 24°. Privarovacie kužele sú vhodné pre plynné alebo kvapalné skupenstvo.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Závitové nerezové fitingy Plzeň - tvarovky pre širokú škálu použitia, Česká republika

Závitové nerezové fitingy Plzeň - tvarovky pre širokú škálu použitia, ...

Závitové nerezové fitingy ponúka plzenská spoločnosť Schwer Fittings, s.r.o. Vyberte si u nás tú správnu tvarovku podľa zámeru aplikácie. Vďaka tlaku 25 - 250 ponúkajú tvarovky široké možnosti použitia. Závitové fitingy delíme na nasledujúce typy - hrdlá, vsuvky, redukcie, poklopy, zátky, ...

Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň