Ponuka bola vložená dňa:08.02.2017
Zadávateľom ponuky je firma

SITAP, s.r.o.

Lisované pletivo pre priemysel aj na záhradu - výroba, predaj Česká republika

Lisované pletivo pre priemysel aj na záhradu - výroba, predaj Česká republikaLisované pletivo pre priemysel aj na záhradu - výroba, predaj Česká republikaLisované pletivo pre priemysel aj na záhradu - výroba, predaj Česká republika

Ak sa pripravujete na stavbu plotu alebo hľadáte pletivo vhodné ako triedič sypkých materiálov, potom zvoľte lisované pletivo, ktoré vyrába firma SITAP, s. r. o. so sídlom neďaleko Přerova v Českej republike.

Firma SITAP, s. r. o. vyrába lisované pletivo so štvorcovými alebo obdĺžnikovými otvormi s rôznymi veľkosťami - podľa dohody vám vyrobíme veľkosť presne podľa vašich požiadaviek. Lisované pletivo je vyrobené z polotvrdých oceľových drôtov, ktoré na prianie zákazníka aj pozinkujeme.

Lisované pletivo je vhodné nielen pre priemysel, ale aj pre záhrady - využitie:
- výstavba plotu alebo oplotenia
- chovateľské pletivo na klietky pre chov kožušinových zvierat
- triediče sypkých aj pevných materiálov
- rošty, dekorácie alebo kryty
- zábradlia do interiéru.

Podľa dohody sme schopní zabezpečiť aj prepravu lisovaného pletiva pomocou automobilovej alebo železničnej dopravy v rámci celej Slovenskej a Českej republiky a taktiež do zahraničia.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Zvárané a armovacie siete - výroba, predaj, e-shop

Zvárané a armovacie siete - výroba, predaj, e-shop

Chystáte sa oplotiť svoj pozemok a záhradu alebo hľadáte vhodné siete na stavebné účely? Firma SITAP, s.r.o. je výrobcom oceľových drôtov, pletiva a zváracích a armovacích sietí, ktoré si môžete vybrať aj v našom e-shope. Zvárané siete - sú vyrábané na zákazku, a to s otvormi štvorcovými alebo ...

SITAP, s.r.o.